Рейтинг і статуси на Seosprint

Великі проекти практично завжди використовують системи рейтингу для користувачів, за рахунок чого з’являється інтерес активного використання сайту.


Кликовый спонсор Seosprint не є винятком, а від того, який у вас рейтинг на цьому ресурсі, залежить широта доступних функцій.

Рейтинг і статуси на Seosprint працюють з моменту запуску цього проекту. Кожен новачок після реєстрації отримує статус перехожого, а як тільки заповнить про себе особисту інформацію, отримує статус робочого.

Саме з отримання цього статусу і потрібно починати знайомство з Seosprint.

На що впливає рейтинг Seosprint?

Є спеціальна таблиця, в якій відображаються всі обмеження залежать від статусу користувача. Змінюється статус автоматично при наборі певної кількості рейтингу:

У цій таблиці ви можете бачити стартові статуси для новачків, які можна отримати до 100 рейтингу. Як бачите, для перехожих встановлено найбільше обмежень, тому, як тільки ви пройдете реєстрацію, зайдіть в особисті дані і вкажіть всю інформацію про себе.

Найголовніше – це підтвердити номер телефону та електронну пошту, а також вказати номер будь-якого електронного гаманця.

Рейтинг можна набирати за рахунок виконання наступних дій:

  • залучення рефералів і їх отримання робочого статусу;
  • кожен день заходьте в профіль і натискаєте на яблуко (з’являється близько рейтингу);
  • якщо ваш реферал замовляє рекламу;
  • виведення коштів з сайту;
  • висновок засобів вашим рефералом.

Поступово ви будете набирати рейтинг, а разом з цим будуть рости ваші доходи з рефералів і доступні функції:

Для виконавців завдань високий рейтинг теж грає важливу роль, так як багато рекламодавців ставлять обмеження за рейтингом виконавців. Крім цього, володіючи найвищим статусом (Бізнесмен), можна виводити 1000 рублів кожен день.

Підвищення рейтингу на Seosprint займає багато часу, тому потрібно проявляти активність і поступово отримувати все більш значущі статуси.

Якщо ви плануєте використовувати даний проект з метою побудови гарною реферального мережею, то це дуже важливо, адже, як мінімум, поки у вас не буде 100 рейтингу, ви не зможете продавати рефералів.