Реклама бінарних опціонів на першому каналі

Зміст

 • Компанія 24Option – запорука великих доходів
  • Як торгувати на 24Option?

Бінарні опціони – це один з інвестиційних інструментів, який допомагає успішним трейдерам примножувати свої гроші в кілька разів всього за один день.

Ставки на курс валют не викликають довіри у скептиків, але брокери цього торгового інструменту вже домоглися популярності та довели свою чесність.

Реклама бінарних опціонів на першому каналі – підтвердження солідності компаній, які пропонують торгівлю.

Навряд чи російське телебачення би дозволив рекламувати лохотрон, так і в інтернеті вистачає позитивних відгуків. Першим брокером, які вийшли на телевізійну рекламу, став 24Option.

Компанія 24Option – запорука великих доходів

Робити ставки на те, виросте курс валюти або впаде гранично просто, а щоб розібратися в цьому, можете подивитися рекламу:

Тут коротко представлені основні моменти торгівлі, а операції можна проводити навіть з мобільного пристрою. Не дарма так багато користувачів вже почали користуватися послугами 24Option, саме в цієї компанії є маса переваг:

 • багато доступних валют;
 • жодних додаткових комісій;
 • безкоштовне навчання;
 • можна робити ставки на вартість акцій і сировинні товари (нафта);
 • ставки приймаються навіть на 60 секунд;
 • є навчальні відеоролики і електронна книга;
 • котирування оновлюються з офіційних джерел;
 • цілодобова підтримка;
 • зручні способи поповнення і виведення засобів.

Плюс до всього цього, зараз проходить акція, за якою за внесення коштів, клієнтам нараховується бонус 100%. Це відмінна можливість збільшити шанси на великі заробітки, ось тільки для зняття бонусних коштів, потрібно провести торгів на суму в 50 разів більше.

Як торгувати на 24Option?

Укласти угоду на сайті цього брокера зможе кожен новачок. Тут пропонується зручний інтерфейс, досить вибрати актив, ввести суму ставки, визначитися з часом і вибрати напрям ціни.

Ось наочний приклад, де в якості активу обрані долари і рублі:

Все дуже просто, а якщо вдасться передбачити, виросте курс долара або впаде (по відношенню до рубля), то зараховується на баланс виграш – 70% від ставки.

Уявіть, що ви проведете 5 таких успішних угод і будете ставити по 10$. У підсумку на балансі накопичиться 35$, а може бути і 350$, якщо починати зі ставок в 100$.

Щоб частіше вигравати в бінарних опціонах, необхідно дотримуватися стратегій. Кращі з них представлені на нашому сайті – Спагетті, OpenUp+ і Bomb Invest.

Заробіток з бінарними опціонами не відрізняється високою складністю, головне знайти стартовий капітал і вступати в торги з певними знаннями.

Вивчіть стратегії, заробите гроші і відкривайте рахунок на 24Option, це перевірений спосіб інвестування, який вже приніс більше гроші досвідченим трейдерам.