Реклама в інтернеті — її види та переваги

Зміст

 • Плюси реклами в інтернеті онлайн
  • Реклама в інтернеті безкоштовно

Залучити клієнтів для своїх послуг і товарів досить складно. Великі компанії це розуміють, тому вкладають серйозні гроші в рекламні компанії.


Зараз активно використовується реклама через інтернет. Вона дозволяє досягти максимальних результатів і зробити найбільший охоплення аудиторії.

Реклама в інтернеті допомагає розкручувати різні проекти, вона набагато дешевше, ніж реклама по телебаченню або вуличні банери.

При цьому їй зможе скористатися кожен новачок. А якщо докласти серйозних зусиль, можна рекламувати свої товари без витрат. Про все це ми зараз розповімо нашим читачам.

Плюси реклами в інтернеті онлайн

Переваг онлайн реклами достатньо. Щоб ви розуміли, наскільки це потужний і зручний інструмент, давайте розберемо кілька позитивних сторін:

 • Інформативність – завдяки онлайн рекламі, користувачам не доводиться шукати в мережі додаткову інформацію. Банер, посилання, тизер, після переходу з будь-якого промо, уявляйте клієнту відгуки, опис, технічні характеристики та інші дані.
 • Цільова аудиторія – її ви точно знайдете в мережі, адже там зараз сидять люди з різних поколінь, з різними інтересами і потребами. У якісних рекламних мережах присутні різні фільтри, щоб можна було подавати рекламу тільки потенційним покупцям.
 • Вартість – реклама сайту в інтернеті не обходиться так дорого, як стандартні маркетингові дії. Приміром, є рекламні мережі, які беруть 30-50 копійок за перехід по рекламі. З такими цінами, можна залучити 1000 зацікавлених користувачів всього за 300-500 рублів.
 • Для малого бізнесу або на етапі його розвитку, реклама в інтернеті просто незамінний інструмент. Тільки потрібно розуміти, що без певних знань, занадто складно зробити її ефективною.

  Спеціально для рекламодавців на нашому блозі є кілька корисних статей:

  • відеореклама в інтернеті;
  • текст, що продає ефективна реклама;
  • як домогтися першого продажу в інтернеті;
  • контекстна реклама для бізнесу;
  • якісна реклама в соц.мережах.

  Навряд чи ви станете професіоналом, вивчивши кілька статей, але хоча б в основах почнете розбиратися. Краще витратити час на навчання, ніж потім втрачати гроші даремно.
  Види інтернет-реклами.

  У чому обов’язково повинен розбиратися людина, що запускає рекламну компанію в інтернеті, так це в доступних форматах. Зараз з’являється все більше можливостей для рекламування.

  Деякі навіть додають рекламу в мобільні додатки, але найчастіше використовуються ці формати:

 • Контекстна реклама – великі компанії на неї витрачають сотні тисяч рублів. На сторінках Яндекса ви точно могли спостерігати такий формат. Він досить ефективний, але становити оголошення потрібно з розумом. Також контекстна реклама виділяється своєю дорожнечею.
 • Тізерна реклама – сюди ж можна включити банери і будь-які види графічних промо матеріалів. На сайтах нерідко з’являються всілякі блоки з рекламою. Вони привертають увагу, але не так ефективні. З іншого боку, ціна такої реклами найнижча.
 • Текстова реклама – мова йде про розміщення посилань прямо в статтях. Це гідний варіант, так як люди довіряють такій рекламі. Наприклад, якийсь блогер розповідає про своїх покупках і ділиться посиланням на ваш інтернет-магазин (хвалить послуги, розповідає про якість обслуговування).
 • Медійна реклама – цим форматом дрібні підприємці практично не користуються. Щоб розробити якийсь флеш банер або віджет для сайту, потрібно бути справжнім професіоналом. У фрілансерів замовляти промо дорого, але солідність вашої компанії в очах потенційних клієнтів точно збільшиться.
 • Визначити, яка реклама в інтернеті краще неможливо. Потрібно виходити з тематики, цільової аудиторії, бюджету і ваших цілей.

  Наприклад, з великим бюджетом краще залучати покупців через контекст. Якщо ж потрібно розкручування бренду, то ідеальним варіантом буде медійна і банерна реклама.

  Експериментуйте, звіряйте статистику, шукайте найефективнішу рекламу в інтернеті для себе.

  Реклама в інтернеті безкоштовно

  Багатьох новачків цікавить питання, скільки коштує реклама в інтернеті. Назвати чітку суму неможливо, простіше визначитися, скільки ви готові на нього витратити.

  Наприклад, ви можете замовити розміщення рекламної рядки на моєму сайті за невелику плату. Враховуйте, що цільова аудиторія мого сайту, це новачки у сфері заробітку, інвестори та вебмайстра, чи підходять вам такі відвідувачі?

  З невеликим рекламним бюджетом є сенс використовувати рекламу в соціальних мережах. Офіційні біржі змушують витрачати надто великі гроші, краще скористатися альтернативами.

  Наприклад, на сайті Blogun власники розкручених сторінок пропонують розміщення реклами за сущі копійки:

  Все це спричиняє витрати, де ж безкоштовна реклама в інтернеті? Безкоштовно провести рекламну компанію теж можна.

  Першим ділом зареєструйтесь на DirectAdvert та отримайте 50 рублів на рахунок рекламодавця, щоб випробувати сервіс. Також можна використовувати заробіток на рекламі в інтернеті та на отримані кошти створювати свої замовлення.

  Щоб взагалі не платити грошей, використовуйте рекламу в серфінгу на Seosprint. Вона не так ефективна, зате витративши пару годин на роботу в сервісі, ви легко замовите тисячі відвідувачів на свій сайт. Це безкоштовна реклама в інтернеті, якої частіше користуються для накрутки відвідуваності, але на сайт переходять реальні люди.

  Дізнайтеся головний секрет реклами в інтернеті, щоб всі ваші зусилля увінчалися успіхом.

  Розміщення реклами в інтернеті серйозних знань не потребує, а також не спричинить великих витрат.

  Ось тільки з мінімальним бюджетом і без досвіду, добитися максимальної ефективності точно не вийде. Тому набирайтеся досвіду, виділяйте достатній бюджет і залучайте тільки цільову аудиторію.