Реклама в серфінгу на Seosprint

Величезна кількість людей шукають варіанти для економії на рекламі в інтернеті.


Сьогодні вже всім відомо, що завдяки всесвітній павутині можна залучити велику аудиторію людей, але безкоштовно провести ефективну рекламну компанію навряд чи вийде. Зате є способи, які не вимагають серйозних витрат.

Недорога реклама в серфінгу на Seosprint, рішення, яке підходить для залучення будь-якої цільової аудиторії. На цьому сайті можна вказати посилання на будь-яку сторінку сайту і після цього платити по 3-5 копійок кожному, хто на неї перейде. Більш низьких цін на рекламу в мережі знайти просто неможливо.

Самий дешевий трафік

Зараз на Seosprint зареєстровано 404 тисячі активних користувачів. Частина з них можуть стати вашими клієнтами і є цільовою аудиторією для сайту. Після звичайної реєстрації ви зможете додати свій сайт в серфінг і з величезною швидкістю збільшити відвідуваність будь-якого сайту.

Коли профіль від Seosprint ви вже створите, заходьте в розділ Реклама в серфінгу (блок праворуч зверху):

Після цього відкриється форма, її потрібно заповнити даними про свій ресурс і налаштувати деякі параметри. Ось перша частина цієї форми:

Придумуйте привабливий заголовок, щоб привернути якомога більше уваги користувачів. У короткому описі ви можете вказати додаткову інформацію, наприклад, ціни або можливість отримати бонус. В рядку з адресою сайту ви можете вказати URL конкретної сторінки.

Час перегляду посилання – це обсяг часу, який проведе користувач на вашому сайті. Чим більше секунд, тим дорожче обходиться реклама. На додаток, можна виділяти посилання замовити подальший перехід на ресурс і вибрати аудиторію.

Ціна зазначається в кінці цієї частини, вона вираховується в залежності від встановлених параметрів.

Це друга частина форми реклами в серфінгу, з допомогою якої можна визначити цільову аудиторію. Кожен, хто щільно займається рекламою в інтернеті, знає, що потрібно розповсюджувати рекламу там, де є потенційні клієнти. Тому, не шкодуйте гроші на встановлення додаткових параметрів.

Коли ви заповните обидві частини форми і збережіть шаблон, вам потрібно зайти в розділ реклами в серфінгу і відправити на перевірку модераторів вашу рекламу:

Через кілька годин ваш шаблон буде перевірений і замість кнопки відправки на перевірку, з’явиться кнопка для поповнення балансу:

Ви можете поповнювати баланс своєї реклами на довільну суму, способів переказу коштів тут достатньо:

Як бачите, ми вибрали суму в 35 рублів, а цих грошей буде достатньо, щоб 1000 реальних користувачів перейшли по рекламному посиланню. Погодьтеся, що це дуже дешево, адже всього за 350 рублів можна підняти відвідуваність сайту до 10 000 відвідувачів.

Провести рекламну компанію з Seosprint не складно і це не спричинить за собою серйозних витрат, але треба пам’ятати, що всім користувачам ви платите гроші за перегляд реклами, тому конверсія такого трафіку буде не найвищою.

Тим не менш, навіть звідси можна отримати хороші вигоди, адже відвідують сайти реальні люди.