Рекламна рядок від Nolix

Зміст

  • Заробіток для вебмайстрів на Nolix
    • Nolix рекламний сервіс нового зразка
    • Скільки можна заробити на Nolix?
      • Як встановити Nolix на WordPress?

Відмінний спосіб заробітку на своєму сайті, якими ми користуємося для монетизації Workion.ru – це представлення рекламної рядки.


В верхній частині сайту ви можете спостерігати цю рядок, в якій систематично з’являється реклама. Ніяких дій для заробітку виконувати не доводиться, рекламодавці на повному автоматі додають свою рекламу і платять за це гроші.

Отримати таку строчку для свого сайту, ви можете завдяки сервісу Nolix. На даний момент, це самий популярний проект, через який можна швидко отримати функціонал, для автоматичного заробітку на сайті.

Гроші ви будете отримувати за покази рекламної рядки, а це може бути дуже вигідно.

Заробіток для вебмайстрів на Nolix

Рекламна рядок від Nolix надається вебмайстрам, у яких є сайти з відвідуваністю більше 200 хостів на добу. Якщо у вас є такий сайт, то можете перейти до реєстрації на цьому проекті. Після проходження стандартної реєстрації, в своєму профілі ви будете спостерігати рядок «Мої сайти»:

Переходьте в цей розділ і натискаєте «Додати сайт». Після цього вам потрібно заповнити наступну форму:

nolix

Вказуєте адресу сайту, назву, категорію, стиль рекламної рядки, вартість додавання реклами, а також два додаткових параметра.

Зверніть увагу на тип рекламної рядки. Обов’язково скористайтеся цим, щоб зробити її оформлення, гарно вписується в дизайн сайту. Це позитивно позначається на сприйнятті реклами і клікабельності. Якщо натиснути «Дивитися демо», ви побачите приклади всіх форматів:

Різноманітність не така велика, тим не менше, і цим треба користуватися. Як варіант, рекламну рядок можна встановлювати не у верхню частину сайту, а в інші місця (наприклад, під вертикальне меню або вище заголовка на сторінці).

Варто дозволяти показувати рекламу з оплатою за кліки, поки немає рекламодавців? Тут вирішуйте самі, але попереджаємо, оплата за кліки дуже низька.

Що стосується благодійних оголошень, то це взагалі безоплатна реклама, яку краще відключити.

Після натискання кнопки «Додати сайт» вам буде наданий код:

Кожне поле з кодом супроводжується інструкцією, куди і як його потрібно додавати. Вставляєте коди на сайт і відразу після цього, на вашому майданчику з’являється рекламна рядок.

Що стосується ціни, то адміністрація радить встановлювати вартість у 0.5$ за 1000 переглядів, але ви можете встановлювати власні значення.

Вивести гроші можна тільки тоді, коли на вашому рахунку з’явиться більше 20 доларів.

Nolix рекламний сервіс нового зразка

Основна перевага монетизації сайту через цю систему полягає в повній автоматизації. Люди самі замовляють рекламу і проводять оплату.

У верхній частині мого блогу встановлена рядок, якщо натиснути на «Додати рекламну рядок», з’явиться форма замовлення реклами (можете замовити собі рекламу на моєму сайті, всього за 69 рублів):

Пропонується широкий вибір способів оплати, що дуже зручно. Відразу після замовлення, реклама встає в чергу і час від часу з’являється (якщо є інші рекламодавці). Скільки показів оплачувати, рекламодавець вирішує самостійно, від цього залежить ціна.

З Workion постійно замовляється розміщення рекламної рядки, ось статистика:

Зручно, що мені не доводиться витрачати час, люди самі замовляють і оплачують рекламу, після чого вона показується в верхній частині сайту. За схожою схемою працює RotaBan, тільки там оплата проводиться не за перегляди, а за час розміщення (наприклад, на місяць).

Скільки можна заробити на Nolix?

Все залежить від того, наскільки відомий ваш ресурс. По-перше, чим значніше відвідуваність, тим більше переглядів. По-друге, якщо цільова аудиторія сайту зацікавлена в розміщенні реклами, замовлення надходять набагато частіше.

На мій блог часто заходять люди, які хочуть залучити куди-небудь рефералів, тому рекламна рядок рідко залишається порожньою.

Це статистика виплат за останні кілька місяців. Як бачите, тільки за січень прийшло 2 виплати, загальна прибуток склав трохи більше 3000 рублів.

Не такі великі гроші, зате рекламна рядок відмінно вписується в дизайн і працює автоматично. Можна сказати, що гроші приходять на автоматі.

Як встановити Nolix на WordPress?


В цілому, установка рекламної рядки на Вордпресс не складна, так як при переході в розділ «Мої сайти» і після натискання на одну з майданчиків, з’являється код і підказки, куди треба вставити:

На зображенні спеціально виділена частина коду, в якій буде прописано ваш унікальний ID. Навіщо він потрібен? Не використовуйте стандартний код, використовуйте спрощену версію: