Різні аналізи сайту з Scanlight

Для проведення різних перевірок свого сайту, вебмайстрам пропонується величезна кількість всіляких сервісів.


Деякі з них проводять технічні аналізи, деякі допомагають визначити конкурентів, деякі дозволяють провести зовнішній аналіз і так далі. У цій статті ми представимо вам систему, в якій можна провести всі ці перевірки відразу.

Різні аналізи сайту Scanlight.ru – це оптимальний варіант отримати масу даних про своєму ресурсі, яка буде відправлено на ваш Email. Проводиться вона безкоштовно, а при бажанні отримати більш глибокий аналіз, можна скористатися платними послугами. В цілому система проста і для її перевірки, вам навіть не потрібно реєструватися.

Збір даних про сайтах

Якщо ви зіткнулися з труднощами просування свого сайту, то сервіс Scanlight допоможе вам виконати спеціальну перевірку, після якої ви дізнаєтеся про недоліки свого ресурсу. Після переходу на головну сторінку, ви будете спостерігати 3 форми, для проведення різних аналізів:

анализ сайта

З їх допомогою можна провести швидкий аналіз, досить вказати домен та адресу електронної пошти, на яку будуть направлені результати перевірки. Для прикладу, ми скористалися зовнішнім і технічним аналізом для нашого блогу Workion.ru. Протягом 20 хвилин на ящик надійшли звіти:

Це результати зовнішнього аналізу сайту, до якого був прикріплений документ з таблицею видачі сайту пошукової системи Google:

Як бачите, тут відображаються всі сторінки блогу з видачі Google, а також до них вказується Назва та мета опис, використовуване для сніппетів. Такі дані можуть стати в нагоді не тільки при перевірці своїх сайтів, але і при оцінці діяльності конкурентів.

Технічний аналіз дає набагато більше інформації, а також додається декількома корисними документами.

У технічному звіті можна дізнатися наступні параметри:

  • видається чи 404 помилка на не існуючих сторінках;
  • присутня карта сайту;
  • кількість індексованих посилань;
  • кількість битих посилань;
  • наявність дублів;
  • заблоковані сторінки robots.txt;
  • кількість редиректів;
  • дані про зображення;
  • унікальність ключових слів, заголовків і описів.

Як вже говорилося, технічний звіт супроводжується вкладеними документами, серед яких ви будете спостерігати таблиці з індексованими посиланнями, карту сайту, базу зображень, редиректів і т. д.

Проведення таких перевірок є необхідною дією, адже кожен вебмайстер повинен домагатися максимальної якості своїх майданчиків. Крім цього, функціонал проекту ідеально підходить для збору даних про конкурентів.