RoboForm для зберігання логінів і паролів

Зміст

  • Як користуватися RoboForm?
    • Програма для автозаповнення при реєстрації

Щодня хакерам вдалося отримати доступ до величезної кількості профілів, а користувачі продовжують зберігати паролі на комп’ютері, так як це зручно.


Небезпечне зберігання паролів – проблема сучасного людства. Причому багато хто дивуються, як вдалося їх зламати, просто вони не здогадуються, як «витягують» дані з комп’ютерів через інтернет.

RoboForm для зберігання логінів і паролів, є однією з кращих програм. За допомогою цього софта можна безпечно зберігати дані авторизації на сайтах і натиснути всього одну кнопку, щоб ввести їх у форму входу.

Зараз ми продемонструємо, як користуватися цією програмою, а ви не забудьте видалити збережені паролі в браузері.

Як користуватися RoboForm?

Щоб скористатися софтом, спочатку потрібно зайти на Roboform.com і завантажити потрібну версію програми:

Є утиліти для збереження інформації на комп’ютері, на флешці і для мобільних пристроїв. Безкоштовної версії утиліти цілком достатньо. Установка стандартна, єдиний незвичайний крок – це вказівка пароль, з яким ви будете входити в програму:

Щоб ніхто не зміг без вас зайти в програму і подивитися логіни з паролями від різних сайтів, встановлюйте складний пароль.

Також при встановленні у вас запитають, в які браузери інтегрувати RoboForm, краще вибрати все відразу. Коли вперше запустите програму і відкриєте браузер, відразу помітите новий тулбар:

Тепер можна перевірити, як працює цей софт. Заходимо на будь-який сайт через форму входу авторізуємось. Для прикладу, ми заходимо на сайт гри з виведенням грошей Taxi Money:

У верхньому куті пропонується зберегти дані для авторизації від цього сайту. Тиснемо «Зберегти» і тепер нам більше не доведеться вводити дані для входу. Виходимо зі свого профілю і знову відкриваємо форму входу:

При відкритті форми, в браузері з’являється кнопка з назвою збереженого логіна і пароля, просто натискаємо на неї і відразу потрапляємо в свій профіль.

У програмі відображаються всі збережені дані, для зручності їх можна групувати за різними категоріями:

Якщо потрібно відредагувати інформацію, просто натискаєте два рази на один зі збережених логінов, вибираєте олівець і змінюєте дані:

Якщо у вас є текстовий файл, в якому ви збирали всі логіни і паролі, переносите їх сюди, через Roboform набагато простіше ними користуватися.

Програма для автозаповнення при реєстрації

Завдяки Roboform ви ще й можете забути про те, як заповнювати анкети на сайтах після реєстрації, так як тут для цього є спеціальний інструмент.

Використання даної програми дозволяє ефективніше виконувати завдання на почтовиках і економити масу часу.

В розділі «Персони» натисніть на плюс, щоб додати новий профіль і вказати різну інформацію про нього:

Для прикладу ми створили персону і тепер можна вибрати різні розділи інформації, для заповнення:

У формах ви зможете вказати всі дані, а коли де-небудь будете реєструватися, достатньо буде натиснути спеціальну кнопку, щоб імпортувати інформацію:

Це зображення зроблено з браузера, де після додавання персони відразу ж з’являється спеціальна кнопка.

У статті «чи Зможу я сам просунути сайт?» ми вказували, що один із способів – це прогін по каталогах. З допомогою RoboForm виконувати такі прогони набагато швидше і простіше.

Крім основного призначення RoboForm (зберігання логінів і швидко автозаповнення при реєстраціях), ця програма може стати в нагоді для безлічі інших цілей. У ній багато додаткових функцій, наприклад, заміток, які можна поставити до різних сайтах.