Робота вдома або в офісі

Зміст

 • Перевага роботи в офісі
  • Все ж, робота в інтернеті краще офісу
  • Чим можна зайнятися вдома, щоб заробити?

Завдяки інтернету, величезна аудиторія людей отримала можливість заробляти вдома. Цей фактор вплинув на підвищений інтерес до відповіді на питання «Робота вдома або в офісі?».


Тисячі людей, дізнавшись про можливості заробітку в інтернеті, почали замислюватися над тим, щоб кинути основну роботу і «переключитися» на роботу в мережі. Як вчинити, якщо ви опинилися перед аналогічним вибором?

Для початку необхідно оцінити всі переваги і недоліки обох видів роботи. З одного боку, працюючи вдома, вам не доведеться витрачати час на дорогу в офіс, спілкуватися з іншими співробітниками, а так само слідувати чіткому робочим графіком.

З іншого боку, деякі люди просто не можуть винести роботу без спілкування, колективу і самостійно встановлювати собі робочий час.

Організованість, це один з критеріїв успішної інтернет – працівника, який буде стабільно виконувати роботу і мотивувати самого себе до активних дій.

Перевага роботи в офісі

Заробляючи в інтернеті, вам потрібно буде стежити за безліччю нюансів і організовувати різні процеси, що знову ж таки може стати причиною відмови від віддаленої роботи.

Виконуючи роботу в офісі, під керівництвом начальства, вам потрібно буде виконувати певні функції, в той час як, використовуючи інтернет, ви будете не тільки робити свою роботу, але і вважати прибуток, стежити за розвитком, займатися рекламою і багато іншого.

Без наявності підприємницької «жили» буде набагато складніше розвивати кар’єру в мережі, але з іншого боку, в офісі, вам буде потрібно досить довго працювати, щоб досягти високої посади.

Є безліч плюсів, які змушують людей залишатися на роботі в офісі, відмовляючись від заробітків в інтернеті:

 • в офісі не так нудно, можна спілкуватися з колегами;
 • колектив може стати в нагоді при виконанні різних завдань;
 • є офіційне працевлаштування (йде досвід, є лікарняний, відпустка тощо);
 • самому не доводиться організовувати робоче місце;
 • відпочиваєш від дому та сім’ї;
 • на роботі менше спокус, щоб нічого не робити;
 • іноді в офісі можна просто посидіти перед монітором;

– працюючи в реальному житті, ви будете стежити за зовнішністю.

Свобода дій або виконання певних функцій і прагнення добитися прихильності начальства, яке може перевести вас на іншу посаду? Вибираючи між цими видами роботи, обов’язково враховуйте той факт, що робота в офісі супроводжується стабільністю.

Преимущество работы в офисе

Заробляючи в інтернеті, у вас не буде відпусток, лікарняних та офіційного працевлаштування, що знову ж таки є негативним моментом.

В принципі, стабільності заробітку можна досягти і в інтернеті, але для цього знадобиться не один рік трудових вкладів, які в кінцевому підсумку повинні привести вас до створення свого бізнесу.

Вибираючи між роботою в офісі та інтернеті, я вибрав віддалений вид заробітку, і, не дивлячись на деякі негативні моменти, мене влаштовує моя діяльність.

Головне, зрозуміти, що вам підходить і чи готові ви до вільної роботі, яка може бути набагато складніше, ніж робота під чиїмось керівництвом.

Все ж, робота в інтернеті краще офісу

Кілька років працюючи в інтернеті, я вже й уявити боюся, що коли-небудь доведеться влаштовуватися на звичайну роботу в офіс.

Повна свобода дій, займаєшся тим, що тобі подобається і сам вирішуєш, скільки на це витрачати часу. Звичайно, тут дохід залежить тільки від того, скільки ти зробив роботи, але мене це влаштовує.

Через інтернет здатні працювати абсолютно все. Чим би ви займалися в офісі? Комп’ютерним дизайном, менеджером проектів, контент менеджером? На всі ці посади можна влаштуватися в мережі.

Спеціально для цього створені біржі фрілансу. Можете прямо зараз зайти на Weblancer і подивитися доступні вакансії:

Інтернет швидко розвивається, тому в ньому можна знайти робоче місце з будь-якими навичками. На старті обов’язково будуть труднощі, доведеться шукати хорошого роботодавця, відправляти багато заявок і так далі. Зате потім ви отримаєте повноцінну роботу, не виходячи з дому.

Тисячі людей вже цим скористалися, вони працюють на дому і отримують гроші на банківські картки. На думку фахівців, у найближчому майбутньому віддалених працівників буде ще більше, так як це зручно і допомагає економити самим роботодавцям.

Чим можна зайнятися вдома, щоб заробити?

Вже захотілося працювати в мережі, але не уявляєте, чим ви можете зайнятися?


Пропонуємо вам декілька цікавих варіантів:

 • Копірайтинг – найпоширеніший вибір початківців фрілансерів. Пишеш статті на замовлення або на будь-яку тематику, щоб потім виставити на продаж. Використовуйте свої знання і захоплення, пишіть про продукти, схудненні, моді, будівництві і так далі.
 • Робота коректора, віддалено схожий на попередній спосіб, але дещо спрощений. Статті писати не потрібно, їх потрібно коригувати. Багато талановиті автори пишуть багато і цікаво, але з помилками.
 • Фрілансери – диктори – якщо у вас приємний голос, чому б не взятися за озвучку відеороликів. Зараз навіть створюються сайти, де пропонується такий підробіток, промо-ролики записуються кожен день.
 • Заробіток на розміщенні оголошень – найпростіша робота в сфері фрілансу. Як і в реальному житті ви будете «розклеювати оголошення, тільки не на реальних дошках, а на спеціальних сайтах.
 • Заробіток в інтернеті для інженера – у багатьох людей, що закінчили Вузи, є освіта инжинера, незалежно від сфери діяльності, професійні навички можна застосувати і в мережі.
 • Робота продавцем в інтернеті – інтернет-магазини не рідкість, їх відкривають кому тільки не лінь. Справа прибуткова, але без консультантів і помічників не обійтися, тому вакансії для віддалених продавців часто зустрічаються на біржах.
 • Робота в інтернеті модератором – стежити за порядком на сайтах, видаляти спам, розміщувати пости, відповідати на питання користувачів і багато чого іншого входить в обов’язки модераторів сайтів і груп в соц. мережах.
 • Заробіток на продажі музики – вмієте записувати якісні треки, добре співаєте чи можете створити добірку звуків? Цим потрібно користуватися, в зарубіжних системах такий «товар» добре продається.
 • Заробіток в інтернеті на транскрибации – простою мовою, це передрук тексту з аудіо чи відеозаписи. Наприклад, це може бути лекція, вебінар або навіть електронна книга.
 • Заробіток на розкручуванні форумів – хоч зараз цей тип сайтів створюється не так активно, багато хто намагається знайти профі, готових зробити форум популярним. Навчитеся всім тонкощам і приймайте замовлення.
 • Тепер потрібно добре подумати, яка діяльність підійде саме вам. Пам’ятайте, що тільки після розвитку ви зможете заробляти серйозні гроші. Головне не здатися в самому початку.

  Якщо зараз ви працюєте в офісі і хочете піти на удаленку, то починайте їй займатися паралельно. Перехід повинен бути плавним, щоб не з’явилося фінансових проблем.

  В житті треба використовувати кожен шанс для поліпшення становища. Якщо гроші в інтернеті крутяться великі, то чому б їх не заробити? Тепер ви знаєте, чим можна зайнятися, щоб заробити поза офісу, мучте.