Розкрутка сайту через підказки в пошукових системах

Просувати сайти стає все складніше, так як конкуренція розвивається, так і пошукові системи постійно оновлюють алгоритми.


Тому, багато вебмайстрів і оптимізаторів почали використовувати нестандартні способи розвитку ресурсів. Одним з них є підказки в пошукових системах.

Розкрутка сайту через підказки в пошуковиках – принципово новий і незвичайний варіант для залучення відвідувачів.

Напевно і ви користувалися підказками у Яндекса або Google, коли починали вводити запит і з’являлися відповідні варіанти. Уявіть, за деякими запитам, ви зможете зробити підказку з вашим сайтом? Очевидно, це принесе користь.

Як зробити свої підказки першими?

Спеціально для цього був створений сервіс Vpodskazke, який зараз прогресивно набирає популярність. За допомогою цієї системи ви можете задати будь-яку кількість ключових слів, за якими будуть з’являтися підказки з варіантом для переходу на ваш сайт.

Конкуренція в підказках незначна, та й не багато знають, що на них можна якось вплинути, тому це ваш шанс.

Скористатися системою легко, для цього потрібно пройти звичайну реєстрацію і потім додати нову компанію:

Форма додавання нової компанії теж не складна, вам потрібно вибрати регіон, вказати домен і за бажанням настроїти переходи користувачів на ваш сайт або на будь-який результат видачі:

На зображенні ви можете бачити, що ще є поле для вітальних слів, але вказувати не обов’язково, так як за замовчуванням, там з’явиться назва вашого сайту. Якщо захочете, можете вказати якісь назви ваших товарів або бренду.

Коли компанія буде створена, вам потрібно в неї зайти, щоб вказати, за якими ключовими словами будуть показуватися підказки:

В одну компанію можна додати скільки завгодно запитів, а після цього, можна вказати, яку кількість запитів буде виконуватися по вашій задачі:

По кожному ключовому слову ви зможете подивитися, на яких місцях в даний момент знаходяться підказки. Праворуч можете вказати, скільки переходів буде виконано для поліпшення показників і, після цього можна повернутися до списку майданчиків, щоб подивитися, скільки це коштуватиме:

Для прикладу ми встановили деяку кількість запитів і як бачите, бюджет склав 1000 рублів в місяць. Тепер залишається поповнити баланс і чекати, поки виконавці почнуть вводити запити, використовувати підказки, а потім переходити на ваші сайти.

Пошукові системи обов’язково звернуть на це увагу, так і ви отримаєте додатковий трафік.

Поки, система Vpodskazke є унікальною в своєму роді, і аналогів у неї немає. Ви можете скористатися проектом для розкрутки своїх майданчиків, а який бюджет ви на це виділіть, вирішувати тільки вам.

В усякому разі, гроші будуть витрачені не даремно і крім штучного збільшення відвідуваності, ви точно почнете отримувати більше трафіку з пошукових систем.