Рублеві бінарні опціони

Зміст

  • Бінарні опціони і рублевий рахунок
    • Де ще є рублевий рахунок в бінарних опціонах?

Перші бінарні опціони з’явилися в Америці, і саме їх валюта є найбільш популярною у всьому світі.


Тому вона часто використовується в інтернеті, але це зручно не для всіх. Користувачі з Росії, охочі заробляти на бінарних опціонах, досить часто цікавляться брокерами, які дозволяють працювати з рублями.

Рублеві бінарні опціони пропонуються багатьма компаніями. Навіть якщо на платформі відображаються долари, поповнення та ведення рахунку ведеться в рублях.

Варто відкривати рахунок в російській валюті? Кожен вирішує сам, адже передбачити стабільність курсу національного досить складно.

Бінарні опціони і рублевий рахунок

Практично у всіх великих брокерів є можливість відкриття рублевого рахунку. Відмінний приклад – IQoption, де при відкритті рахунку клієнти самі вибирають валюту:

Про цієї компанії ми розповідаємо нашим читачам досить часто. Чому саме цей брокер? Тут є демо рахунок, а також можна почати торгівлю всього з 300 рублів.

Можете прямо зараз провести кілька операцій, нічого не вкладаючи, але перед цим радимо подивитися відео, щоб ви не програвали:

Не звертайте уваги на те, що операції проводяться в доларах, рахунок все одно рублевий і при поповненні або виведення коштів, які використовуються рублі.

Де ще є рублевий рахунок в бінарних опціонах?

Якщо вас зацікавили бінарні опціони з рублевими депозитом, то користуйтеся послугами таких брокерських фірм:

  • 24Option – провідний брокер серед професіоналів. Щоб почати на ньому проводити операції, доведеться поповнити свій рублевий рахунок на 10 000 рублів. Вам нададуть якісну підтримку, зручну платформу і додаткові інструменти.
  • Binarium – у Росії ця компанія однією з перших почала просувати торгівлю бінарними опціонами. Всього 300 рублів потрібно для старту, а проводити операції тут ще простіше, так як платформа виконана в стилі мінімалізму.
  • Binomo – при відкритті рахунку тут теж можна вибрати рублі. Почати можна з будь-якої суми, але чим вона більше, тим краще вам нададуть умови. Наприклад, страхування депозитів, персональний менеджер, торгові сигнали і прискорене виведення коштів.

На сайтах всіх цих компаній, доступно відкриття рублевих рахунків і працюють стабільно, тому ми радимо вам користуватися саме ними.

Торгівля опціонами без стратегії приречена на постійні невдачі, тому заходьте в наш розділ Бінарні опціони, де є описи багатьох прибуткових стратегій.

Кожен вибирає такий тип рахунка, який йому більше подобається. Від того, рублі на вашому балансі, долари або євро, нічого не залежить. Набагато важливіше приділити більше уваги відгуків про брокерів, прогнозуванню і стратегіям торгівлі.

Навіть якщо будете торгувати доларами, при виведенні коштів на карту або віртуальний гаманець, вони автоматично конвертуються.