Ринок венчурних інвестицій Shareinstock

Зміст

 • Вигідні венчурні інвестиції в інтернеті
  • Як стати венчурним інвестором на Shareinstock?

Багато успішні інвестори підняли серйозні гроші на венчурних інвестиціях. Що це таке? Це внески в розвиток нових компаній.


У свій час компанія Apple використовувала венчурні інвестиції для розвитку, а тепер її акції продаються за сотні доларів. Час ще не вийшло, інші компанії можуть повторити такий успіх, а ви можете на цьому заробити.

Ринок венчурних інвестицій Shareinstock пропонує зробити внески в нові інтернет-проекти. Основний плюс цього проекту – можливість стати акціонером з невеликими вкладеннями.

Зарубіжні підприємці та інвестори активно використовують цей інструмент, в Росії він не так поширений, але може принести великі гроші.

Вигідні венчурні інвестиції в інтернеті

Організатори даного проекту беруть собі всього 0.5% від угод, щоб підтримувати ресурс. Його користувачі можуть, не виходячи з дому придбати акції однієї з молодих компаній. Заробляти можна кількома способами:

 • Отримуючи дивіденди.
 • Перепродуючи акції.
 • Залучаючи нових учасників.
 • Якщо є пристойна сума, можна інвестувати їх в акції і спокійно жити на дивіденди. Звичайно, компанії тут не великі і прибутковість у них не така велика, тим не менш, вона є і з часом вона може істотно зрости.

  Плюсів у Shareinstock багато – великий вибір компаній, докладна статистика за ним, миттєві операції і так далі.

  Щоб стати інвестором і купити акції, вам потрібно поповнювати рахунок. Можете використовувати будь-які способи (интеркассе є багато способів):

  Як бачите, стартувати можна з 10$, але краще вкладати більше, так як на цю суму ви багато акцій не придбаєте. Висновок також доступний на всі ці платіжні системи.

  Як стати венчурним інвестором на Shareinstock?

  1. Проходьте звичайну реєстрацію:

  2. Поповнюєте свій інвестиційний баланс:

  3. Перейдіть в розділ «Інвестор» і натискаєте кнопку «Купити акції»:

  4. З’являється список компаній, з якого вам потрібно вибрати один варіант:

  5. Відкриваєте будь-яку копанню, натиснувши на кнопку покупки акцій і після цього, вивчаєте статистику:

  6. Якщо компанія виплачувала дивіденди і зібрала пристойну суму інвестицій, можете сміливо купувати її акції. Після покупки, в особистому кабінеті ви побачите всі куплені пакети часткою:

  Як тільки надійдуть дивіденди з куплених акцій або ви продасте їх іншим інвесторам, кошти можна буде виводити. Для продажу і купівлі акцій, також є спеціальна біржа:

  Інвестувати в молоді компанії завжди було вигідно, саме головне навчитися визначати їх перспективність.

  Юридично цей вид інвестицій повністю легальний і Shareinstock працює через компанію Venture Broker Limited, що володіє необхідними ліцензіями.

  На Shareinstock вигідно вкладати гроші, але потрібно довго чекати дивідендів, немає ніяких гарантій, що компанія буде розвиватися. Якщо ви хочете гарантовано отримувати прибуток від вкладень, реєструйтеся на Taxi Money. Там ви відразу будете знати, яка сума вам буде приходити щодня, при певних вкладень.