Ризики при обміні електронних грошей

Зміст

 • Які є ризики при обміні грошей в інтернеті?
  • Як безпечно обміняти електронні гроші?

Як тільки мова заходить про фінанси, у багатьох людей починається паніка. Вони бояться стати жертвами шахраїв, але доводиться йти на ризики.


Переживання стають ще більше, якщо користуєшся інтернетом, адже всі знають, наскільки багато тут обману. Хоча уникнути ризиків не вийде в будь-якому випадку.

Ризики при обміні електронних грошей залишаться в будь-якому випадку, навіть якщо ви міняєте валюту через знайомого.

Обмінників з кожним днем стає все більше, але необхідно вибирати ретельно. Плюс до всього, потрібно враховувати технічні фактори. Іноді виплати затримуються, губляться або просто зникають.

Які є ризики при обміні грошей в інтернеті?

Всім активним користувачам інтернету час від часу доводиться користуватися обмінами електронної валюти. В платіжці можуть бути проблеми з висновком, вам можуть заплатити через іншу платіжку або просто потрібно зробити переклад.

При використанні таких обмінів, потрібно бути уважним, ризики тут наступні:

 • Шахраї – на жаль, навіть серед обмінних пунктів зустрічаються лохотрони. У них гарне оформлення, зручна форма перекладу, найнижчі комісії та обіцяють миттєву обробку заявок. От тільки грошей ви ніколи не отримаєте, сайт просто закриється або продовжить працювати з негативними відгуками.
 • Приховані комісії – нерідко виявляються в процесі обміну. На сайті вказана одна сума, а коли отримуєш кошти на другий рахунок, з’ясовується, що потрібно ще заплатити за щось. У правилах обмінника це повинно бути прописано (дрібним шрифтом), хоча шахраї іноді мовчать про це.
 • Технічні помилки – робота не доопрацьованих систем постійно супроводжується збоями. Це ще добре, якщо гроші «заморозяться» або виплата затримається, бувають випадки, коли заявки просто випаровувалися, а надіслані гроші назавжди зникали.
 • Повільні переклади – найчастіша проблема багатьох обмінників в інтернеті. Хоча для деяких користувачів це не серйозні ризики, так як з виплатою вони нікуди не поспішають. Доводиться довго чекати, іноді в цьому винен не сам обмінник, а банк або платіжна система.
 • Користуючись нагодою, хотілося б порадити обмінник-поштовик Cashtaller. Він працює вже багато років, проблем з перекладами не буває, а також у системі можна легко підробляти на виконанні завдань. Багато грошей це не принесе, але хоча б покриє комісію за обмін.

  Як безпечно обміняти електронні гроші?

  Відповідь очевидна, необхідно користуватися перевіреними сервісами обміну. У мережі їх багато, а потрібно довіряти інформації за межами самого сайту.

  Зрозуміло, що адміністрація може роЗміст ити купу позитивних відгуків і дати обіцянки. Тому необхідно шукати незалежну думку тих, хто вже користувався системою.

  Самий зручний спосіб знайти якісний обмінник, а заодно і порівняти курси – це скористатися моніторингом BestChange. На сайті пропонується вказати валюту, яку віддаєш і хочеш отримати:

  Вибір величезний, крім електронних гаманців доступний інтернет-банкінг і системи грошових переказів. Після вибору типу валюти, праворуч буде представлена таблиця з курсом обміну і відгуками:

  Зручно, що тут же показується резерв. У нашому прикладі немає жодного обмінника, який би отримав негативний відгук.

  Адміністрація BestChange вибирає тільки перевірені системи, а якщо з’являються підозри чи скарги, сайт миттєво вилітає зі списків. Відгуки про обмінниках пишуть самі користувачі, можете натиснути на них і почитати:

  Тільки за рахунок відгуків можна з’ясувати, яким обмінником краще користуватися. Також не забувайте читати умови обміну, а ще краще, перед великим обміном, спробувати провести незначну операцію. Переконайтеся самі, що обмінник якісний і після цього користуйтеся ним постійно.

  Ви знаєте, що можливий обмін Webmoney на Приватбанк без прив’язки? Ризики будуть підвищені, зате картку до рахунку прикріплювати не доведеться.

  З електронними грошима потрібно бути вкрай обережним, адже шахраї роблять все, аби заволодіти чужими коштами.

  Ретельно вивчайте відгуки, робіть тестові перекази і уважно читайте всі умови. Чесних систем обміну теж багато, тому не довіряти абсолютно всім, теж не варто.