Сайт не приносить прибутку, чому?

Зміст

 • Чому не йде прибуток з сайту?
  • Важливість способів монетизації

Щодня тисячі людей вирішують використовувати інтернет в якості джерела прибутку.


Що вони для цього роблять? Створюють сайти. Звичайно, деякі використовують інші способи, але розробка ресурсу здається людям найкращою ідеєю. Це дійсно перспективний варіант, але багато новачків стикаються з проблемою відсутності доходу.

Сайт не приносить прибутку, чому? Зробив майданчик, додав багато статей, красиво їх оформив і вибирав тільки корисну інформацію, чому ж не приходить багато людей, нічого не коментують, не переходять по рекламі і так далі.

Скажу вам більше, навіть з високою відвідуваністю не завжди вдається отримувати пристойні гроші з ресурсу.

Чому не йде прибуток з сайту?

Причин такому явищу досить багато, але частіше всього – це не якісне просування. Якщо ви взагалі нічого не знаєте про SEO, то великих грошей вам не заробити.

Конкуренція серед вебмайстрів висока, а виграють у цій «війні тільки ті, хто вміє просувати сайти. Якісних статей для цього недостатньо, є й інші важливі моменти.

За допомогою блогу Workion і розділу для вебмайстрів можете вивчати всі тонкощі просування ресурсів. Ми постійно додаємо нові корисні матеріали, щоб навіть новачок міг займатися оптимізацією ресурсів. Якщо часу і бажання немає, дізнайтеся, де замовити просування сайту.

Позначається на доходах сайту абсолютно всі, навіть його зовнішнє оформлення. Краще всього замовляти його у професіоналів, але перед цим дізнайтеся, як заощадити на дизайні сайту.

Поки сайт не стане досить популярним, про великий прибуток можна забути. На нього повинне виходити величезне кількість користувачів. Після грамотної оптимізації та просування, позиції вашого ресурсу в пошукових системах повинні покращитися, але цього недостатньо.

Потрібно займатися розкруткою, активно рекламувати свою майданчик і поширювати інформацію про неї.

Це теж складно, і багато хто дивується, чому не виходить розкрутити сайт? Ось кілька популярних причин:

 • незручна навігація;
 • не якісний контент;
 • дратівливий дизайн;
 • мало реклами вашого проекту;
 • сайт не цікавий;
 • занадто багато реклами на сайті;
 • повільна робота сайту.

Цей список можна продовжувати скільки завгодно, а з-за безлічі дрібниць, складається негативне сприйняття майданчики, що і призводить до проблем з доходами.

Важливість способів монетизації

Припустимо, що ви передбачили все і створили дійсно якісний ресурс. Він поступово просувається і відвідуваність давно перевищила 100 хостів на добу. У цьому випадку дохід теж може не радувати, в чому причина? Перегляньте способи монетизації.

Часто буває так, що новачки не використовують відповідні способи монетизації своїх ресурсів. Не кажучи вже про тематики (навіщо рекламувати автомобільні запчастини на жіночому сайті), потрібно підібрати кращі способи під цільову аудиторію.

 • Наприклад, якщо переважно трафік на вашому сайті це студенти, можете використовувати партнерські програми сервісів допомоги студентам (Poluchizachet).
 • Фінансовий та юридичний трафік можна вигідно конвертувати з допомогою партнерки онлайн бухгалтерії MoeDelo.
 • Якщо на сайті найчастіше заходять представниці жіночої статі, підключайте свій ресурс до тизерної мережі Ladycash.
 • У вас сайт для дорослих? Кращий варіант для його монетизації – це підключення до партнерської програми Meendocash.
 • Є варіанти і під геозависимый трафік. Наприклад, українські сайти відмінно монетизуються в системі з оплатою за результат Salesdoubler.
 • Відповідні варіанти можна знайти абсолютно під будь-яку тематику та будь-тип трафіку. Пропонуйте цільової аудиторії саме те, що їм цікаво, в іншому випадку, багато заробити не вийде.

  Можливо, ви поспішаєте з заробітком на своєму сайті, продовжуйте його розвивати, наповнювати і розкручувати.

  Якщо ви думали, що створивши блог і роЗміст ивши на ньому пару сотень статей, ваш електронний гаманець «лопатися» від вхідних транзакцій, ви глибоко помилялися.

  Щоб вийти на солідні доходи, вебмайстрам доводиться роками розвивати свої ресурси і навіть після цього, не всі залишаються задоволені прибутком.