Сапер на гроші

Навіть розваги в інтернеті можуть приносити гроші, але потрібно бути справжнім професіоналом, щоб часто вигравати.


Багато вважають азартні ігри заздалегідь запрограмованими на програш, але є такі ігри, де все залежить не лише від удачі, але і від ваших дій, наприклад, звичайний сапер.

Сапер на гроші можна пограти в інтернеті за допомогою безлічі сервісів. Звичайно, далеко не всі з них є чесними, тому всім любителям цієї гри ми зараз розповімо, де краще грати в сапера на гроші онлайн.

Правила будуть стандартні, а якщо ви добре натреновані в грі, яка установлена на кожному комп’ютері, то часті виграші вам забезпечені.

Де пограти в сапер?

1. Ігрунов.
З усіх ігрових сервісів цей володіє найбільшою популярністю. Працює він вже 10 років і використовують його понад 4.5 млн. людей.

Тут можна грати в сапера на гроші без вкладень, так як після реєстрації в нижній частині сайту ви зможете зловити бонус (кілька рублів). Гра чесна, так як застосована технологія MD5 і всі можуть переконатися, що міни розставляються незалежно від адміністрації.

2. Azartino.
Ще один ігровий сервіс з підтримкою чесності по системі MD5. На ньому теж можна грати в сапера без вкладень, отримавши бонус (ловиться внизу сторінки, як на Ігрунов). Мінімальна ставка в сапере 3 рубля, а нижче на зображенні ви можете бачити, що максимальний виграш 3200 рублів, але для цього потрібно відкрити 14 віконець.

Прості ігри з можливістю робити ставки реальними грошима завжди приваблювали велику аудиторію, тому не думайте, що тільки ви такий азартна людина.

Якщо вам подобається проводити час на таких проектах, то радимо ще зареєструватися на Rushplay, де вас чекає безліч цікавих найпростіших ігор з реальними супротивниками (є платний і безкоштовний режими).