Секрети Skype

Навряд чи ще залишились користувачі інтернету, які не спілкуються з іншими людьми в мережі.


Для цього зараз створено багато різних інструментів, починаючи з соціальних мереж, закінчуючи месенджерами. Одним з найпопулярніших є програма Скайп, в якій вбудовано широкий функціонал.

Про таких функціях, як відеодзвінок, групові чати, мовлення і звичайне спілкування, знає кожен. Секрети Skype відомі далеко не всім, але їх не так вже й багато.

Наприклад, можна використовувати заробіток в скайпі з SendSey, отримуючи прибуток пасивно. Для цього доведеться встановлювати програму, але є і хитрощі, які не потребують ніяких установок.

Приховані можливості Skype

Секрети, про які ми вам розповімо, це не злом скайпу, в кожній програмі можна змінити дрібниці і поліпшити її оформлення:

1. Зміна імені контакту. Коли адресна книга наповнюється великою кількістю учасників, можна легко серед них заплутатися.

Такої проблеми у вас точно не буде, якщо ви додасте в ім’я користувача підказку для себе. Зробити це можна після натискання на його ім’я (в чаті). Відкриється вікно, де можна перейти до режиму редагування імені контакту:

2. Приховування оповіщення введення. Друкуючи повідомлення своєму співрозмовнику, він спостерігає анімацію олівця.

При бажанні цю функцію можна відключити. Навіщо? Наприклад, якщо ви складаєте довге повідомлення, щоб він не чекав його, дивлячись в програму. Для цього вам потрібно зайти в налаштування, перейти на вкладку «Чати і SMS», потім прибрати галочку «Показувати, що я друкую».

3. Зміна шрифту. Хочете, щоб ваші повідомлення виглядали оригінально? Просто змініть шрифт. У налаштуваннях потрібно перейти в візуальне оформлення і після цього натиснути «Змінити шрифт».

На вибір є багато варіантів, можете вибрати розмір або колір букв. Тут же можна змінити і інші параметри (наприклад, показувати великі смайли):

4. Редагування та видалення повідомлень. Корисна функція, адже іноді випадково відправляєш повідомлення не тому людині або допускаєш помилку.

Все можна виправити, якщо ви швидко відреагуєте (редагуються і видаляються тільки свіжі повідомлення). Клацніть правою кнопкою миші повідомлення, вибирайте пункти редагування або видалення.

5. Кілька вікон чату. Спілкуючись відразу з декількома людьми, не обов’язково постійно переходити до окремих діалогів, ви можете відкрити відразу декілька чатів і зручно листуватися.

Щоб зробити це, спочатку зайдіть в «Вид» і перейдіть до компактного режиму. Потім подвійним натисканням миші на співрозмовника і розтягуйте кілька діалогів, як вам зручно:

6. Оригінальні смайли. Здивувати співрозмовника можна оригінальними смайликами, яких немає в стандартному наборі.

(~) – дубль.
(bug) – жук.
(drunk) — п’яний.
(e) – анімований конверт.
(headbang) — головою об стіну.
(mooning) — крутить задом.
(mp) – мобільник.
(poolparty) – людина з качкою.
(rock) – крутий.
(skype) — символ скайпа.
(smoking) – палить.
(swear) — ругающийся матом.
(tmi) – закриває очі.
(toivo) — людина з собакою.
(wfh) – комп’ютер і будинок.

Думаєте смайлом знайомого не здивувати? Тоді спробуйте натиснути клавіші S+L+K і попросіть його подивитися на діалог. Замість олівця, вказує, що ви друкуєте, співрозмовник побачить кішку.

Не приховані, але корисні функції в скайпі є ще і в платному режимі. Дізнайтеся, як поповнити рахунок скайп і зможете навіть дзвонити на звичайні телефони.

Користуйтеся Skype, це гідна програма для спілкування через інтернет. Заробіток в мережі через Skype приємно доповнить використання цього софта, адже гроші зайвими не бувають, а витратити їх можна буде на платні функції скайпа.