Секрети успішних інвестицій та 8 способів вигідно вкласти гроші

Зміст

 • Підходить інтернет для інвестицій?
  • Які секрети інвестицій використовують професіонали?
 • Куди можна вкластися через інтернет?

Не багато хто намагається здійснити свої мрії, особливо якщо це стосується успішного життя у фінансовому плані.


Складно навіть уявити, скільки людей хотіли б жити безбідно, але тільки одиниці відривають п’яту точку від стільця і хоч щось для цього роблять. Решта просто працюють, вважаючи це отже непосильною ношею.

Один із способів поліпшити свій добробут – це почати вкладати гроші. У цій статті зібрані секрети успішних інвестицій та 8 способів вигідно вкласти гроші. Спочатку потрібно навчитися відкладати, щоб зібрати стартовий капітал. Потім гроші пускаються в оборот і працюють замість свого господаря.

Підходить інтернет для інвестицій?

Колись я не вірив, що можна вкластися в мережі і отримувати від цього гроші. Думав, що такі умови пропонують тільки шахраї. Зараз я не сумніваюся, що це реально.

Мені надходять стабільні відрахування з безлічі проектів. Куди я вкладаюся? Активно інвестують у власний блог, з нього люди переходять на сайти, а ті платять мені відсотки від їх доходів, витрат.

Що ще забезпечує стабільний пасивний дохід, так це інвестиційні гри. Відгуки про них двоякі, комусь вони подобаються, хтось вважає їх обманом. У будь-якому разі, мені приходять кожен день відрахування з подібних проектів.

Наприклад, гра Taxi Money, де продаються машинки з автоматичним доходом, щодня забезпечує дохід:

Створювати власний сайт для такого заробітку не обов’язково. Можна вкласти гроші в рекламу, заплативши власникам сайтів за розміщення банерів і тизерів. Запрошувати людей, вигідно не тільки гри, є маса інших партнерських програм. Приміром, з BinPartner мені також приходять непогані відрахування:

Через цю партнерку залучаються клієнти на брокерський сайт Binomo. Там їм пропонується торгівля бінарними опціонами. Це також чудова можливість примножити свій капітал. Сайтів на тему Форекса і груп в соціальних мережах багато, на кожній з них можна замовити рекламу.

Щоб інвестиції почали приносити стабільні великі гроші, мені треба було працювати кілька років. Зате тепер, я можу відпочивати, гроші все одно будуть поступово рости. Але я вже увійшов в раж, тому продовжую розвивати активи, прибуток продовжує збільшуватися.

Які секрети інвестицій використовують професіонали?

Хто займається вкладами, розуміє, наскільки важливо зібрати велику суму для старту. Чим більше грошей інвестується, тим простіше потім домогтися гарних відрахувань. Це перше правило інвестицій, потрібно зрозуміти, що ризики неминучі і якщо не від чого не відмовлятися, в кращу сторону нічого не зміниться.

Є й інші секрети успішних інвесторів:

 • Диверсифікація – головне правило, допомагають знизити ризики. Щоб не залишитися банкрутом, необхідно інвестувати відразу в кілька напрямків. Добре, що варіантів багато і величезні суми не потрібні. Навіть якщо ви вирішите вкласти пару тисяч, ділите гроші на максимально можливу кількість частин і створюйте відразу кілька джерел прибутку.
 • Виправдані ризики – вони неминучі, тому потрібно робити правильну оцінку. Візьміть за правило, відмовлятися від великих ризиків заради грошей, краще не ризикуйте грошами, щоб отримати все. Кожна спроба розбагатіти це реальний шанс виправити своє становище, а чим вона обходиться дешевше, тим краще. Таким чином, ви зможете спробувати багато варіантів.
 • Гнучкий підхід – все з часом змінюється і втрачає актуальність. Це стосується не тільки методів інвестування, але і стратегій. Інвестору потрібно діяти без певного сценарію, подібно художнику, постійно придумуючи щось нове. Такий підхід забезпечує максимальний прибуток. Відмовляючись від шаблонних дій, підвищуються шанси розбагатіти.
 • Аналіз змін – за трендами необхідно постійно стежити, щоб зловити найкращий момент для вкладень. Скрізь відбуваються зміни, Форекс, динаміка цін на акції, зміна курсів валют і так далі. Постійний моніторинг ринків допомагає підібрати момент, коли відбуваються кардинальні зміни. Яскравий приклад курс долара, який в минулому році всіх здивував.
 • Холодний розрахунок – займаючись інвестиціями, потрібно відключати емоції. Основна мета гроші, більше ніщо не повинно вас цікавити. Також не піддавайтеся емоціям, після одержання прибутку або великої втрати. Руки можуть опускатися або навпаки, що звалилося на голову щастя, затуманить розум. Залишайтеся холоднокровними, тільки бізнес, тільки справи.
 • Спілкування з розумними людьми – пройти шлях до великих доходів від інвестицій не просто. На ньому розкладені міни, одне невірне дію і доводиться починати все спочатку. З допомогою інтернету легко налагодити спілкування з іншими інвесторами. Реєструйтеся на форумах, шукайте розумних людей в соціальних мережах. Спілкування в «своїх колах» приносить купу корисної інформації.
 • Всього навчитися тільки за статтями ніколи не вийде. В інвестиціях починаєш розбиратися тільки тоді, коли в тебе вже є які-небудь активи. Тому, відразу після прочитання даних секретів інвестування, відразу ж вкладайте гроші.

  вложить деньги

  Куди можна вкластися через інтернет?

  Стандартні методи, типу інвестування в нерухомість отже всім відомі, про них немає сенсу розповідати. Інтернет зараз актуальна тема, з його допомогою реально стати багатієм, взагалі не виходячи з дому.

  Варіантів безліч, а який з них вибрати, вирішувати тільки вам:

 • Створити блог – коли є гроші, взагалі не становить праці. На всіх хостингах зараз доступна автоматична установка движків, за пару хвилин отримуєш готовий сайт. На хостинг і домен йде не більше 300 рублів. Інші вкладіть гроші в покупку контенту. Купіть на Advego скільки завгодно готових статей, додайте їх і сайт готовий. Частина коштів направте на розкрутку, чим вище відвідуваність, тим більше дохід.
 • Інтернет магазин – прирівнюється до повноцінного бізнесу. Можна починати, навіть якщо немає свого товару. Використовуючи партнерські програми для інтернет-магазину, легко розширюється асортимент. Розробка сайту в цьому випадку обійдеться в 20-40 тисяч рублів, розкрутка теж спричинить витрати. Доходи від такого ресурсу будуть значно вище, а якщо грошей багато, можна залучити до роботи фахівців.
 • Створити групу Вконтакті – до таких майданчиків люди ставляться несерйозно, адже власники найпопулярніших спільнот, щомісяця отримують мільйони рублів. У кращих групах за один пост просять від 10 000 рублів, тільки уявіть, які гроші приходять, якщо на стінах розміщується по 3-8 рекламних запису. Вкладення потрібні виключно на розкрутку.
 • Інвестиції у валюту – розкриваючи секрети інвестицій, автори нерідко розповідають про вклади у валюту. Такий метод добре себе зарекомендував, але для цього потрібен величезний капітал. Інвестиції в криптовалюту актуальний варіант, вони зараз набирають популярність у всьому світі. Історія з курсом Биткоина в свій час підірвала інтернет, звичайні люди в мить стали мільйонерами.
 • ПАММ рахунки – в них вкладаються гроші і надходять відрахування взагалі без участі інвестора. Портфелі створюються трейдерами, вони допомагають зібрати велику суму для торгівлі на Форекс. Всі кошти йдуть на угоди, а прибуток ділиться у відповідності з частками вкладників. Справа вигідна, але капітал краще поділити на 5-10 різних портфелів.
 • Гра з виведенням грошей – особисто для мене є найкращим методом. Я кожен день отримую по кілька тисяч рублів, більш ніж 20 різних ігор. Всі вони працюють, як фінансові піраміди, тому найбільш успішними стають ті, хто запрошує багато нових користувачів. Робіть це основний упор, поповнювати баланс взагалі не обов’язково, виключно на рефералах вдається заробити багато.
 • Партнерські програми – як і в попередньому способі, потрібно шукати людей в інтернеті. Коли є гроші, зробити це не складно. Заходиш в будь-яку рекламну мережу і замовляєш розміщення промо на сайтах. Наприклад, знайшли модний товар, а за його продаж пропонують 30% від вартості. Запускаєш рекламну компанію, люди переходять по банерах і посиланнях, роблять покупки, ти окупаешь витрати.
 • Перепродажу – використовуються не тільки в інтернеті. Вибирати потрібно те, в чому ти добре розбираєшся. Товари дешеві, тому немає різниці, наскільки у тебе великий стартовий капітал. Заробіток на перепродажі статей – відмінний спосіб, але й тут потрібні певні знання. Треба розбиратися, які теми затребувані, знаходити цікаві пропозиції, виділяти талановитих авторів і так далі.
 • Насправді, варіантів вигідно інвестувати в інтернеті значно більше, тут зібрані тільки найцікавіші способи. Секрети інвестицій зводяться до правильного вибору активів. Не раскидывайтесь грошима, шукайте напрямки, в яких будь-яка сума прокрутиться з мінімальними ризиками.

  Ти можеш зробити вигідний вклад з сервісом Суперкопилка. Збирай свою мрію і одночасно примножуй капітал.

  Секрети інвестора нерідко стають темою для інфопродуктов. Всі намагаються розповісти про вигідні вклади, але не діляться своїми хитрощами.

  На цій сторінці я постарався повністю розкрити тему. Розумію, наскільки важко віддавати свої гроші, будучи не впевненим в доході. Однак якщо не перебороти себе, взагалі нічого змінити не вийде.