Секрети заробітку на Seosprint

Несерйозне ставлення до кликовым спонсорам пояснити не складно. За серфінг платять менше копійки, а деякі завдання приносять 50-60 копійок.


Працювати за такі гроші нікому не хочеться, але якщо з розумом підійти до їх використання, можна в рази збільшити доходи.

Секрети заробітку на Seosprint допомагають мені стабільно отримувати прибуток з цього сайту, тому в звітах про доходи завжди додається скріншот виплат з даної системи.


В цілому, цей сайт відкриває серйозні можливості, просто деякі користувачі дивляться тільки на копійчані завдання і не хочуть братися за їх виконання.

Як на Seosprint багато заробляти?

Реально великі гроші цей сервіс приносить рекламодавцям. Вони використовують партнерські програми, накручують кліки, розвивають групи в соц. мережах, щоб потім їх монетизувати і так далі.

Не хочеться в цьому розбиратися, але хочеться збільшити доходи? Використовуйте такі хитрощі:

  • Вибрані завдання – у кожного користувача Seosprint є можливість додавання завдань у список обраних. Якщо включити туди прибуткові багаторазові доручення, стає набагато зручніше збирати щоденну прибуток. Виконуючи одні і ті ж дії, поступово до цього звикаєш і, швидкість роботи збільшується. Про це секреті і про інші способи прискорення роботи, ви дізнаєтеся зі статті про ефективне виконання завдань на почтовиках.
  • Створення скріншотів – при виконанні багатьох завдань потрібно відправляти скріншоти в звітах. Якщо не використовувати спеціальні інструменти, це забирає багато часу. Зручна робота зі скріншотами економить час, а відповідно і збільшує доходи.
  • Мультиаккаунты – створювати профілі з одного комп’ютера немає сенсу, вас швидко вирахують і випишуть статус Штрафник. Коли є декілька профілів на Seosprint, можна кілька разів виконувати рідкісні завдання, в яких встановлена гідна оплата. Використовуйте різні пристрої (телефон, комп’ютер, ноутбук), щоб створити мультиаккаунты.
  • Соціальні мережі – зараз доручень, пов’язаних із соціальними мережами багато, а для їх виконання потрібні акаунти. Бажано відкрити профілі у всіх соц. мережах. Також, для ефективного виконання можна купувати профілі. Ця прибуткова схема заробітку на буксах вже представлялася на нашому сайті.
  • Завдання для рефералів – заробивши гроші на завданнях, не поспішайте їх виводити. Набагато ефективніше створювати доручення, щоб до вас прикріплювалися реферали. Витрачені гроші окупаються, але не відразу. А іноді вдається залучити активних користувачів, яких можна вигідно продати на ярмарку.
  • Інші поштовики – ще більший ефект дають завдання на інших кращих почтовиках. Якщо будете використовувати не популярні букси, то виконавці на них можуть переходити на роботу з Seosprint. На цьому сайті більше завдань і зручно працювати, тому переманити працівників не так складно.
  • Залучення рефералів – взагалі, партнерська програма в цьому кликовом спонсора, є кращим варіантом для заробітку грошей. Використовуйте соціальні мережі, форуми, записуйте відео, розсилайте листи по Email, купуйте рекламу і так далі, все це допоможе вам зібрати велику та активну команду.
  • Основний секрет успіху на Seosprint – це вкладення грошей і постійне скорочення часу, який виділяється на роботу. Прагнете працювати менше, а заробляти більше, так ви самі будете шукати підходящі варіанти і поступово збільшите дохід.