Seosprint мій заробіток 2000 рублів

Зміст

 • Як швидко заробити на Seosprint?
  • Приклад виконання завдання на Seosprint
  • Партнерська програма Seosprint

Початківцям манімейкер хочеться знайти такий сайт, з яким би вони могли легко почати заробляти без вкладень, розвиватися і поступово збільшувати свої доходи.


Коли я починав працювати за завданням через букси, але зараз перейшов на більш прибутковий вид роботи, хоча кликовые спонсори досі приносять прибуток.

У цій статті я розповім і покажу Seosprint мій заробіток 2000 рублів. У 2010 році, коли з’явився цей поштовик, вже були аналоги (той же Wmmail), але це не завадило йому вийти в лідери.

Зараз тут найбільше завдань (більше ніж на Вммэйл). Поштовик продовжує розвиватися і дивувати своєю статистикою.

Як швидко заробити на Seosprint?

Підходить цей ресурс всім новачкам. Тут є багато дрібних завдань з невисокою оплатою. Гроші замовлення приносять дрібні, але тільки окремо. Якщо навчитися швидко їх виконувати, дохід виходить нормальним.

Також є важкі завдання з підвищеною оплатою (50-100 рублів):

Зручно, що можна вибирати певні типи завдань, вони розділені на категорії. Найпростіші з них – це YouTube. Так називається категорія, де просять подивитися ролик, підписатися на канал, поставити палець вгору або написати коментар.

Праворуч від списку завдань можна вибрати категорію:

Кожен досвідчений користувач зареєстрований на Ютубі, тому такі доручення даються легко.

На жаль, деякі замовники вимагають виконувати дуже багато дій, платять мало, та ще й відмовляють в оплаті, вигадуючи різні причини. Щоб не натрапити на них, сортуйте доручення по рейтингу:

На зображенні видно, що з YouTube зараз доступно 3277 завдань. Уявіть, що кожне з них принесе вам хоча б по рублю. Нерідко просять у процесі перегляду відео, клікнути по рекламі, такі доручення теж виконуються просто.

Приклад виконання завдання на Seosprint

Як кажуть, краще один раз побачити, ніж 100 разів почути. В нашому випадку буде ще краще, якщо ви самі спробуєте виконати будь-яке замовлення. Щоб ви вже сьогодні змогли почати працювати з Сеоспринт, ми додали докладну інструкцію з виконання одного із завдань.

Продовжуючи тему, виконаємо замовлення через YouTube:

 • Фільтруємо замовлення, сортуємо по рейтингу і вибираємо будь-яке доручення з першої сторінки:
 • Відкривши будь-яке завдання, з’являються докладні умови, вимоги та інструкція для дій:
 • Нам дісталося непросте завдання, так як потрібно зробити 8 переходів по різним сайтам з реклами в ролику. Під описом тиснемо на зелену кнопку, потрапляємо на Ютуб і знаходимо канал рекламодавця:
 • Відкриваємо будь-яке відео, щоб скопіювати на нього посилання з адресного рядка:
 • Цю інформацію і 8 посилань на сайти, куди потрапляєш при натисканні на рекламу, необхідно відправити рекламодавцеві. Форма звіту з’являється замість зеленої кнопки, яку ми натискали для початку виконання:
 • Посилання на рекламовані сайти копірайт так само, як копіювали посилання на відеоролик. Реклама з’являється при перегляді ролика:
 • Ось і все, тепер потрібно дочекатися, коли роботодавець перевірить звіт і підтвердить оплату. Зазвичай це займає кілька годин. Чекати грошей не потрібно, працюйте поки за іншими замовленнями, модератори стежать за тим, щоб виконавці отримували чесно зароблені гроші.

  Партнерська програма Seosprint

  Мій заробіток 2000 рублів на Сеоспринте – це прибуток з партнерської програми. На сайт вигідно залучати нових учасників, коли вони виконують завдання або заробляють гроші іншими способами, приходять відрахування.

  У мене на сайті багато рефералів, тому по 2000 рублів я виводжу кілька разів на місяць:

  seosprint выплата

  Головна перевага цього виду заробітку – пасивність. Нічого робити не потрібно, привернув активних працівників і отримуєш стабільні відрахування. Ви теж можете на цьому заробляти, запрошуючи своїх друзів і рекламуючи партнерську посилання де завгодно (наприклад, в соціальних мережах).

  Отримати її можна в особистому кабінеті:

  Деякі залучають нових учасників, записуючи відео інструкції і викладаючи їх на Ютубі, залишаючи свої посилання в описі. Скільки виплачується від доходу реферала? Все залежить від рейтингу в системі. Чим він вище, тим більше відсотків.

  Теж саме стосується другого рівня рефералів:

  Дається рейтинг за активність, хоча ви можете обмежитися тільки залученням рефералів. Статус буде підвищуватися за зміну статусів рефералами і за рахунок виплат. До речі, вони тут доступні в кілька платіжних систем:

  • Webmoney;
  • Payeer;
  • Яндекс.Гроші;
  • Payza;
  • Perfect Money.

  Відкривайте рахунок в будь платіжці, щоб отримувати з Seosprint свої гроші, а потім переводити на банківські картки або відразу витрачати в інтернеті.

  Ярмарок рефералів на Seosprint допомагає набрати велику команду працівників без реклами, але для цього потрібні гроші.

  Мій заробіток на Seosprint повинен бути прикладом для всіх, хто бажає працювати в інтернеті. Домогтися цього не так складно, головне володіти великим бажанням та виділяти достатньо часу на роботу.