Серфінг сайтів на Seosprint

Самий простий спосіб заробляти гроші в мережі – це використовувати серфінг сайтів.


Величезна кількість різних сервісів пропонують одним користувачам замовляти накрутку для відвідувачів сайтів, а також надають можливість отримувати невелику оплату за перегляд ресурсів рекламодавців.

Серфінг сайтів на Seosprint є одним з найбільш вигідних варіантів. На цьому сайті зареєстровано багато рекламодавців, тому доступних сайтів з оплатою за перегляд тут найбільше. А після звичайної реєстрації ви зможете приступити до справи і заробити перші 10-15 рублів, вже сьогодні.

Як заробити на серфінгу Seosprint?

Незважаючи на те, що оплата за таку роботу незначна, користуються цим способом заробітку багато. Справа в тому, що це легко, а якщо ви новачок, то вам стане в нагоді докладний опис заробітку на серфінгу.

 • Після реєстрації заходите у свій профіль, і в блоці «Заробляти» вибираєте серфінг сайтів:
 • Вам буде представлений список доступних майданчиків, а щоб перейти до їх перегляду необхідно натиснути на кольорову фігуру (в нашому прикладі, це червоні кружки):
 • При натисканні на гуртки, буде з’являтися кнопка для переходу на ресурс рекламодавця:
 • Коли відкриється сайт в новій вкладці, в самому низу сторінки буде знаходитися таймер, а вам потрібно буде дочекатися, поки час на ньому закінчиться:
 • Час закінчується, на місці таймера з’являється капча, де вам потрібно вибрати правильну відповідь:
 • Ви отримуєте оплату, про це буде написано на сторінці:
 • Кошти моментально направляються на баланс, а ви можете закривати вкладку з сайтом рекламодавця і приступати до перегляду наступної майданчики. Кожен день доступні ресурси в серфінгу оновлюються, а при їх перегляді ви можете паралельно використовувати комп’ютер в будь-яких цілях.

  Звичайно, серфінг не приносить великих доходів, зате нічого складного в цьому заробіток немає. Крім перегляду сайтів в цьому режимі, ви можете використовувати перегляд листів, де також буде потрібно заходити на різні сайти.

  А всі гроші, зароблені на Seosprint можна виводити на різні електронні гаманці, наприклад, Webmoney або Яндекс.Гроші.