Сервіс Witget для покращення сайту

Зміст

 • Для чого знадобиться Witget?
  • Що можна зробити за допомогою Witget?

Забезпечити хорошу конверсію трафіку, привернути увагу користувачів, наростити базу Email передплатників – про все це мріють сотні тисяч вебмайстрів.


Щоб підвищити ефективність роботи, можна працювати ще більше, але краще шукати додатковий час, а корисні інструменти.

Сервіс Witget для покращення сайту пропонує кожному користувачу широкий набір додаткового функціоналу, який можна легко встановити на власному сайті.

Вам більше не доведеться шукати плагіни або скрипти для додавання різних форм і спливаючих вікон, тут все дається готове.

Для чого знадобиться Witget?

Після тривалих пошуків в інтернеті, знайти гідних конкурентів цій системі не вдалося. Вона унікальна в своєму роді, а найголовніше, що навіть новачок швидко розбереться з головним призначенням сервісу.

Після реєстрації (або авторизації через соц. мережі), використовуйте спеціальний код для вставки на своєму сайті. Це необхідно для додавання ресурсу в систему, після чого вам стануть доступні шаблони різноманітних віджетів.

Що можна зробити за допомогою Witget?

 • Розповісти про акції – просте спливаюче вікно, де можна вказати будь-яку інформацію для залучення клієнтів. Зверніть увагу, у спливаючому вікні встановлюється кнопка, за рахунок неї ви зможете направляти трафік на свої лендінгем або певні сторінки:
 • Відео у спливаючому вікні – за допомогою віджета можна легко додати відео з Ютуба під спливаючі вікна. Такий спосіб теж працює відмінно, так як відео набагато ефективніше в плані сприйняття. Не переживайте, що це зіпсує поведінкові фактори, вікно закривається:
 • Підписка в соціальних мережах – через Вконтакте, Фейсбук і їх аналоги можна отримувати величезні обсяги трафіку, але для цього потрібно створювати тематичні майданчики. Якщо ви хочете звернути увагу відвідувачів на вашу присутність у соціальних мережах, використовуйте цей віджет:
 • Збір бази передплатників – цей віджет нагоді навіть тим, хто не займається бізнесом в мережі. Базу Email передплатників набирають навіть блогери, так як вона знадобиться для різних цілей (в тому числі для збільшення відвідуваності). Красивий і яскравий блок з пропозицією підписки, точно збільшить приріст абонентів:
 • Шарінг в соціальних мережах – для цього використовуються кнопки соціальних мереж, але іноді їх просто не помічають люди. Ви навіть не уявляєте, скільки користі в розвитку сайту приносять репости. Пропонуйте своїм відвідувачам поділитися інформацією й отримуйте додатковий трафік:
 • Замовлення зворотного дзвінка – віджет виключно для комерційних сайтів, так як з його допомогою можна пропонувати зворотній дзвінок. Продаючи через інтернет, необхідно розуміти, що клієнти можуть бути навіть з іншої країни, тому вони просто не зважаться телефонувати за вашим реквізитами, побоюючись серйозних витрат:
 • Дані віджети обрані випадковим чином і подані лише як приклад. З допомогою сервісу Witget ви зможете встановити масу інших спливаючих вікон або навіть прикрасити ресурс до свят.

  Чого немає на цьому сайті, так це форми для установки чату з відвідувачами. Якщо він вам потрібно, використовуйте окремий сервіс RedHelper.

  Що стосується оплати, то тут пропонується кілька тарифних планів, але деякі віджети доступні безкоштовно.

  Вони позначені написом Free в куточку, тому не обов’язково вносити абонентську плату. Користуйтеся корисними інструментами, покращуйте свій сайт і підвищуйте конверсію, все це відбивається на доходах.