Сервіси для пошуку помилок у текстах

Хорошими знаннями російської мови можуть похвалитися далеко не всі блогери і копірайтери, хоча їхня праця безпосередньо пов’язаний з написанням текстів. Помилок у тексті не повинно бути, по-перше, за це можуть бути застосовані штрафні санкції пошуковими системами, по-друге, у професіоналізмі блогерів, також як і копірайтерів можуть засумніватися читачі і замовники.


Як знаходити помилки в текстах? Для цього є маса різного софту. Більшість користувачів обмежуються автопроверкой в Word, але вона не зовсім коректна. На Workion.ru вже є стаття Онлайн перевірка правопису, в якій ми розповідали про сервіс Orfogrammka. Тепер ми вирішили представити ще декілька аналогічних сервісів.

Де перевірити тексти на грамотність?

Сервіси для пошуку помилок у текстах, які ми будемо описувати – це найбільші проекти, розробники яких, обов’язково вам відомі.

1. Сервіс від Advego.
Advego – це найпопулярніша біржа контенту, творці якої паралельно займаються випуском програмних продуктів і зручного функціоналу. За посиланням Advego.ru/text/ ви можете перейти до онлайн перевірці текстів, яка крім пошуку помилок представить вам іншу корисну інформацію:

2. Сервіс зі студії Артемія Лебедєва.
Вельми популярна в сфері IT технологій студія, яка існує з 1995 року. Серед інструментів, які надаються на сайті Artlebedev.ru є і функціонал «Орфограф»:

проверка орфографии

Як бачите, можна перевіряти не тільки тексти, але сторінки сайтів, досить буде вказати URL.

3. Сервіс Яндекса.
Популярна в Рунеті компанія також надає можливість перевіряти тексти на наявність помилок. Процес перевірки дуже нагадує функціонал Word, в якому окремо представляються помилки:

Також цей сервіс під назвою Яндекс.Спеллер, пропонує вебмайстрам і розробникам встановити автоматичну перевірку і виправлення помилок. На сайті Api.yandex.ru/speller/ ви зможете дізнатися про це більш детально, а також скористатися перевіркою.

Намагайтеся перевіряти кожен текст, перед тим як відправляти його на продаж або розміщувати на своєму сайті. Всі ці сервіси, звичайно, не досконалі і 100% гарантії відсутності помилок вони не нададуть, тим не менш, деякі недоліки, вони здатні виправити, а часу на це йде зовсім не багато.