Шахрайство на бінарних опціонах

Зміст

 • Як обманюють у бінарних опціонах?
  • Як захиститися від шахраїв в бінарних опціонах?

З обманами в інтернеті ведеться постійна боротьба, але повністю виключити їх ніколи не вийде. Найчастіше користувачі стають жертвами шахраїв з власної вини.


Зараз зловмисники діють майже у всіх сферах, не виняток і біржа Форекс. Особливо останнім часом надходить багато скарг пов’язаних з бінарними опціонами.

Шахрайство на бінарних опціонах не рідкісне явище, адже умови торгівлі привабливі і багато людей з великим бажанням починають робити ставки, не підозрюючи підступу.

Самі по собі бінарні опціони це не розлучення, але ними часто користуються шахраї для обману чесних людей.

Як обманюють у бінарних опціонах?

Недобросовісні брокери використовують відразу декілька видів обману.

Нижче представлені найбільш поширені типи шахрайства:

 • Відмова від виплат. Найчастіше скарги при використанні бінарних опціонів приходять з приводу відмови від виплат. Брокери встановлюють різні мінімальні суми для депозитів, іноді вони перевищують декілька сотень доларів. Як же сильно дивуються користувачі, коли їм не дозволяють вивести депозит, а пропонується спочатку його відіграти.
 • Злодійство паспортних даних. У багатьох брокерів необхідно надавати паспортні дані, нібито в цілях безпеки. За рахунок цього шахраї отримують величезну базу корисної інформації, яка використовується різними способами. Деякі платформи навіть вимагають відправку скана карти або водійського посвідчення, краще не відправляти, кому ці дані.
 • Поширення вірусів. Для торгівлі бінарними опціонами не потрібен термінал (як у класичній торгівлі). Брокери рідко пропонують клієнтське додаток, так як сучасні сервіси пропонують онлайн торгівлю. Поширення вірусів проводиться спільно з різними індикаторами, сигналами та іншими програмами, нібито, полегшують торгівлю.
 • Недостовірні котирування. Більшість новачків відмовляється від торгівлі опціонами тому, що не вірять в чесність даних. Графіки на деяких платформах дійсно відрізняються від реальних. Якщо їх можна відстежити на годинному або добовому діапазоні, то перевірити чесність у хвилинних опціони набагато складніше, цим і користуються шахраї.
 • Блокування облікових записів. Набагато рідше зустрічається такий спосіб шахрайства. Адміністрація придумує все що завгодно, лише б звинуватити чесного трейдера в обмані. Реєстрація за реферальним посиланням, спроби злому системи, використання нечесних методів і безліч інших причин дозволяють пояснити блокування профілю.
 • Як захиститися від шахраїв в бінарних опціонах?

  При торгівлі опціонами потрібно завжди пам’ятати про безпеку. Найнадійніший спосіб уберегтися від злодіїв – це використовувати послуги перевірених брокерів.

  З величезної кількості компаній, варто виділити IQoption і 24Option. Обидва сервіси працюють далеко не перший рік і у них хороша репутація.

  Без реєстрації ви можете перейти до торгівлі і перевірити, чи дійсно графіки змінюються за загальними показниками або брокер впливає на них. Компанії володіють реальними офісами і необхідними ліцензіями, тому їм можна довіряти.

  Шахраї часто користуються Форексом для пошуку жертв, будьте уважні і обов’язково прочитайте, як дурять на бінарних опціонах.

  Остерігайтеся шахраїв, вони чекають нас на кожному «куті». Інтернет дозволяє зловмисникам приховувати своє обличчя, тому вони сміливо йдуть на обман і крадуть гроші чесних людей під різними приводами.