Що і де купити в Китаї через WebMoney?

Зміст

  • Економимо і купуємо в Китаї
    • Як купувати на TinyDeal?

Покупки через інтернет поступово набирають обертів і аналітики впевнені, що це одне з найкращих напрямків для розвитку свого бізнесу.


Нам, як простим користувачам, відкривається все більше можливостей для економії і зручних покупок, які можна виконувати, не виходячи з дому.

Все, що потрібно для виконання покупок через інтернет – це завести електронний гаманець, краще всього Webmoney, так як з цією платіжною системою працюють практично всі сайти.

Також потрібно знайти якісний віртуальний магазин, щоб не переплачувати, потрібно замовляти з Китаю, для цього розроблені спеціальні проекти.

Економимо і купуємо в Китаї

Що і де купити в Китаї через WebMoney? Через інтернет можна придбати величезну кількість різних товарів з Китаю. Сьогодні, функціонує безліч інтернет-магазинів, де доданий широкий асортимент.

Одним з найбільш популярних є TinyDeal. Купуючи товари на цьому сайті, ви отримаєте їх у встановлені терміни, вам не доведеться переживати за витрачені гроші, а також у вас буде можливість заощадити пристойну суму.

Асортимент на TinyDeal широкий, ось, приміром, пропонується планшетний комп’ютер всього за 2671 рубль. Доставка по Росії безкоштовна, тому жодних переплат не буде.

Ви бачили таке ж пристрій за схожою ціною в найближчому магазині? Швидше за все, воно відрізняється потужністю, подивіться на параметри цього планшета. Сучасний Android, 4 ядерний процесів, 1 Гб. оперативної пам’яті і 8 Гб. зовнішньої пам’яті.

Вартість даного товару суттєво занижена, так як ви купуєте товар безпосередньо від постачальників.

телефон на TinyDeal

А ось ще один чудовий приклад з продажу стільникового телефону. За параметрами ви можете бачити, що пристрій досить потужне, але заплатити за нього доведеться всього 3610 рублів. При цьому постійно діють різні знижки, що також дозволяє економити гроші.

Як купувати на TinyDeal?

Після додавання товару в корзину, відправляєтеся туди і під списком всіх замовлених лотів, буде знаходитися кнопка для оформлення замовлення:

Після цього відкриється сторінка, де ви зможете вибрати деякі параметри – це спосіб оплати, адреса та вид доставки. На вибір пропонується кілька типів оплати:

Як бачите, Webmoney тут теж є, але багато хто користуються перекладами з банківських карт. Адреса доставки ви заповнюєте вручну, так само вибираєте спосіб доставки.

Купуючи електроніку краще використовувати EMS, це більш безпечний варіант. У висновку проводите оплату і все, чекаєте, поки до вас надійде товар.

Немає нічого простіше, ніж витрачати Webmoney з магазином TinyDeal. Крім телефонів і планшетів, на цьому сайті є великий вибір одягу, дитячих іграшок, товарів для автомобілів, спортивного інвентарю, прикрас, годинників і так далі. А якщо вас щось не влаштує, товари можна буде повернути і отримати повернення грошей.