Що мотивує активно заробляти?

Почати працювати в інтернеті може кожен, потрібно лише знайти в собі сили. Спочатку великих грошей не вдається заробити нікому, а довго працювати без віддачі занадто складно.


Тому, кожен успішний манімейкер шукає способи мотивувати самого себе. Це найважливіший момент, тому хотілося б поділитися своїми секретами.

Що мотивує активно заробляти? Блог Workion активно наповнюється новими постами, постійно розвивається, плюс до цього, на нього записується величезна кількість відеороликів.

Доводиться прикладати величезні зусилля для всього цього, іноді це вимотує, але є мотиватори, що змушують рухатися далі.

3 способи ефективної мотивації

Стаття написана на основі особистого досвіду, адже мені теж доводиться заряджатися енергією, щоб виконувати величезні обсяги роботи. Стежити за всім і відразу важко, часу доводиться витрачати багато, але за рахунок хорошої мотивації вдається працювати в хорошому темпі.

Що допомагає залишатися активним?

1. Заздрість. Коли дивишся финстрипы інших успішних користувачів, розумієш, що ти теж можеш цього домогтися. На своєму блозі я постійно ділюся звітами про доходи, можете використовувати їх для власної мотивації.

Раніше доводилося рівнятися на тих, хто заробляти сотні доларів, поступово планка підвищувалася, що забезпечувало активність. Є люди, які заробляють мільйони, але до них мені далеко, хоча їх результат є відмінною вершиною, до якої я поступово повзу.

2. Похвала. За допомогою статей з цього блогу навчилися заробляти онлайн тисячі людей. Приємно періодично отримувати листа з подякою і спостерігати похвалу в коментарях.

Люди розповідають, як їм вдалося поправити фінансове становище, ніж вони почали займатися і наскільки їм допомогли мої знання. Все це радує і, прочитавши кілька таких відгуків, розумієш, що працюєш не дарма.

3. Жадібність. Поширений поріг людей, з яких багато борються. Навіщо позбавлятися від жадібності, якщо можна перетворити її мотивацію. Постійне бажання заробляти ще більше, це відмінний мотиватор.

Жага наживи змушує шукати нові способи, користуватися різними методами, збирати інформацію і так далі.

Хто б не говорив, що він не жадібний чоловік, всім хочеться жити добре і ні в чому собі не відмовляти. Спробуйте перетворити свою жадібність мотивацію, і вона підштовхне вас до хороших заробітків.

У цей список можна було б додати гроші (майже кожен автор подібних статей це робить), але чи є сенс подавати очевидні речі. Природно, велика прибуток змушує продовжувати працювати.

Є й інші способи самомотивації, чим більше методів буде застосовуватися, тим ефективніше стануть результати.

Знайдіть свої способи мотивації, адже у кожної людини є бажання, вади та інтереси.

Наприклад, якщо ви мрієте купити автомобіль своєму батькові – це гідна мета. А якщо вам подобається виховання дітей, то чому б не зробити метою відкриття центру для розвитку дітей. Шукайте мотивацію у всьому, ваша активність-це запорука успіху.