Що потрібно для боксу

7-15-2020
Двухсторонняя форма для бокса адидас - sportmes
 
 


Коли люди вирішують зайнятися спортом і вибирають для цієї мети бокс, то звичайно ж виникають певні страхи. І це нормально і цілком природно, – ми боїмося всього нового, придумуємо жахи. Сьогодні ми розвіємо десять міфів про бокс, які часто є у новачків або тих, хто сумнівається зайнятися йому цим видом спорту чи ні. Також хочемо вам порекомендувати форма для бокса в інтернет-магазині www.ekipirovka.in.ua

Міф перший: мене будуть бити на кожному тренуванні.

Це неправда. В боксі нікого не затягують на ринг в перший же день. Тренер багато уваги приділяє новеньким, хто прийшов в зал вперше. Тренування складаються з розминки, різних фізичних вправ, постановки ударів. Але, треба бути готовим до того, що спаринги на рингу можуть бути жорстким – адже це силовий вид спорту і нікуди від ударів не дітися.

Міф другий: всі боксери мають «відбиті мізки».

Люди, що займаються боксом, успішно працюють юристами, програмістами, лікарями, мають свій успішний бізнес і так далі. Якщо голова на плечах є, то позбавити вас мізків неможливо. Не можна стати більш дурним, займаючись цим видом спорту.

Звичайно, в боксі є ризик отримати травму, але він дуже малий, так як всі спаринги проводяться із застосуванням спеціального захисту: шолом, капи, рукавичок, і максимум можна отримати невеликий синець. До речі, дуже часто саме з цієї причини, мами не люблять віддавати синів на заняття боксом. Але, сподіваємося, ми розвіяли цей міф.

Міф третій: боксер – значить тупий.

Цей міф образливий і дурний насправді. Ті, хто спілкувався з боксерами точно скажуть вам: ці спортсмени дуже спокійні, витримані за характером люди. Їх навіть можна назвати чимось консервативними. Боксом займалися багато відомих людей нашого часу і тупими або обмеженими як їх назвати не можна. Цей міф виходить з того, що і попередній: раз тебе весь час б’ють по голові – ти дурнієш. Навіть анекдоти образливі придумують. Бокс – дуже давній вид спорту їм займалися багато мудреці і філософи, Артур Конан Дойл не дарма прищепив любов до боксу Шерлоку Холмсу – адже автор і сам непогано боксував, а в розумі вже йому не відмовиш.

Міф четвертий: бокс навчить мене битися.

Бокс – це не бійка, а вид спорту. У ньому діють суворі правила: не можна бити по спині, не можна битися ногами, бити впав. А ось те, що бокспоможет знайти упевненість в своїх силах і навчитися виходити з конфліктних ситуацій без застосування фізичної сили – цілком ймовірно. Бокс робить людину спокійною і впевненою в собі, а це достатній аргумент для багатьох задирак. Адже вони розраховують побачити страх і паніку, а бачать спокійного людини, який готовий за потреби дати відсіч забіякам.

Міф п’ятий: бокс – це дурниця, там немає ударів ногами.

Кожен вид спорту має свої плюси і мінуси. Але, щоб оцінити їх треба порівняти самостійно, тобто займатися боксом, а потім спробувати джиу-джитсу або навпаки. А ще багато боксерів вважають, що невеликий вибір ударів у боксі дає можливість напрацьовувати їх найбільш ефективно, не розпорошуючись на велику кількість технік. Це дає кращий результат, ніж вміти наносити двадцять ударів ногами і тридцять руками, але в підсумку жоден з не вміти виконати якісно і в повну силу.

До того ж бокс – це основа, яка дозволяє швидко оволодіти багатьма техніками інших видів спорту і досягти там висот. Багато хороші «рукопашники» виходять саме з боксерів.