Що повинен вміти кожен копірайтер?

За статистикою в Рунеті кожен день з’являються тисячі нових сайтів, на різні тематики. У більшості випадків це інформаційні ресурси, на яких представляються різні статті. Кожен з цих сайтів наповнюється інформацією, а щоб не становити її самостійно, власники майданчиків використовують біржі копірайтингу.

Виходячи з того, що сайтів отже багато, та до того ж вони активно створюються, діяльність копірайтерів отримує все більший попит. Ви теж можете стати автором, зареєструйтесь на Advego або Etxt і додайте готові статті на різні тематики.

Деяким вдається заробляти на цьому хороші суми, але для цього потрібно володіти певними навичками.

Домашній бізнес на копірайтингу

Що повинен вміти кожен копірайтер, щоб його діяльність була успішною і продуктивною?

  • Працювати з текстами. З власного досвіду і знань ви можете виділити масу інформації для написання текстів. Рано чи пізно у вас однозначно закінчаться ідеї, і в цьому випадку вам буде потрібно використовувати якісь джерела. Перебираючи тисячі статей на інших сайтах, ви будете поповнювати власні знання, і писати різні тексти, можливо навіть використовуючи рерайтінг. Кожен автор повинен грамотно працювати з готовим контентом, це не тільки допоможе шукати хороші ідеї, але і при написанні статей ви нічого не забудете розповісти.
  • Терпіти і багато працювати. Копірайтинг – це далеко не пасивний спосіб заробітку, адже ваш дохід буде залежати тільки від того, скільки статей ви будете писати. Коли ви тільки почнете продажу, можуть йти дуже повільно, тому доведеться терпіти і продовжувати багато працювати, набираючи базу готових матеріалів, рейтинг та постійних покупців.
  • Грамотно писати. Навряд чи можна побудувати успішну кар’єру на розробки текстів для сайтів, не володіючи вмінням грамотно викладати свої думки, не допускаючи помилок. Ні одному власнику сайту не хочеться розміщувати на своєму ресурсі тексти, в яких є помилки, причому не лише граматичні. Якщо ви хочете добитися успіху в копірайтингу, стати професіоналом своєї справи і не забувайте вдосконалюватися.
  • Швидко друкувати. Швидкість роботи сильно позначається на її продуктивності. Якщо ви будете занадто повільно друкувати, в день ви не зможете писати багато текстів, а це позначиться на рівні доходу. У деяких випадках новачки друкують парою пальців, не відводячи очей від клавіатури. Згодом вони ні до чого не приходять і починають писати відгуки, що копірайтинг не може бути прибутковим. Тренуйтеся і вивчайте сліпий метод друку, при якому ваші очі будуть дивитися тільки на монітор, а будуть задіяні всі 10 пальців.
  • Створюючи статті можна отримувати стабільну і хорошу оплату, але до цього доведеться йти, і за пару днів ви точно не вийдіть на високий доход.

    Якщо ви вирішите зупинитися на цій діяльності, радимо вам також почитати поради від досвідчених копірайтерів.