Що робити з російськими рублями під час кризи?

Зміст

  • Куди вкласти рублі?
    • Куди я вкладаю рублі?
    • Куди ще можна вигідно вкладати рублі?

У Росії жити важко, людям доводиться працювати на кількох роботах і витрачати багато часу. Зараз рубль сильно ослаб на світовому ринку і багато пошкодували, що відкрили накопичувальні рахунки в банках саме в цій валюті.


Не вірте заспокійливим заявам уряду, що скоро національна валюта відновиться, починайте діяти самі.

Що робити з російськими рублями під час кризи? Їх потрібно витрачати, але з розумом, щоб в майбутньому це стало вигідним.

Відразу хотілося б сказати, що інвестиції в закордонну валюту теж дуже ризиковані, так як навіть експерти не можуть точно сказати, як зміниться курс того ж долара через кілька місяців.

Куди вкласти рублі?

Всесвітня павутина відкрила величезна кількість способів зробити вигідний внесок. Зберігати гроші зараз недоцільно, краще їх витратити навіть на відкриття бізнесу, але це досить складний варіант.

Щоб не оформляти компанію, не бігати з папірцями у податкову і не обтяжувати себе зайвими проблемами, подумайте про покупку сайту.

З кожним днем інвестиції в купівлю сайтів стають актуальнішими. Глобальна мережа продовжує розширюватися, їй користується все більше людей, а власний сайт може приносити непогані гроші.

За допомогою біржі Telderi можна відшукати непогану майданчик, навіть якщо у вас не велика сума в наявності:

Деякі майданчики вже приносять прибуток, після їх покупки потрібно займатися супроводом (підтримувати проект) і кошти обов’язково окупляться. Це гідний варіант, адже з нуля починати не доводиться і вибір широкий.

Без певних знань в цієї сфері робити нічого, тому, спочатку рекомендуємо навчитися діяльності вебмастера.

В інтернеті повно корисної інформації для навчання, так само на нашому блозі є цілий розділ для вебмайстрів, де ви знайдете величезну кількість статей, щоб займатися самоосвітою.

Куди я вкладаю рублі?

Мої знайомі вже знають, що основне джерело прибутку для мене давно став інтернет. Спочатку я вкладав гроші в розвиток блогів, тепер перейшов на інші методи.

Інвестиційні ігри приносять мені серйозну прибуток, але забирають мінімум часу. Один тільки проект Taxi Money забезпечує стабільний дохід понад 10 000 рублів за добу:

Хочете отримувати стільки ж? Реєструйтеся в грі і купуйте автомобілі. Коштують вони по-різному, від ціни залежить прибутковість. Краще купувати ті, що дорожче, у них окупність займає менше часу, хоча почати можна всього за 50 рублів:

Гроші надходять на рахунок без вашої участі, але активність тут вимагається. Щоб замовляти виплати, необхідно збирати рублі на пасажирському рахунку.

Це платіжні бали, які можна добути працюючи у віртуальному місті, запрошуючи рефералів або виграючи конкурси на Анклав (додаткова гра, від цих же розробників).

Куди ще можна вигідно вкладати рублі?

Є кілька інших способів, щоб інвестувати гроші і не переживати за зростання чи падіння курсів валют. Для диверсифікації ризиків я використовую кілька варіантів, настійно рекомендую і вам вибирати відразу кілька напрямків для інвестицій.

Читайте статті про різних видах вкладень:

  • інвестиції в криптовалюту;
  • інвестиції в золото;
  • інвестування в канал YouTube;
  • інвестиції в облігації;
  • заробіток з Helix Capital Investments LTD;
  • інвестиції в ПАММ рахунки;
  • вклади у віртуальний бізнес;
  • інвестиції в інфобізнес.

Вибирайте нішу, в якій ви хоч трохи розумієте, адже інвестор завжди повинен розуміти, за рахунок чого його капітал збільшується. Незалежно від обраного способу, примножити можна буде будь-яку суму.

Під час кризи зберігати гроші в рублях велика дурість, але багато хто намагаються просто про це не думати. Вони втрачають реальні можливості отримувати більші відрахування, задовольняючись малим. Не будьте дурнями, перетворюйте сотні тисячі, а тисячі величезний статок.