Що спільного між SEO і спортом?

Як часто ви проводите паралелі у своєму житті між речами, з якими тісно пов’язані?

Чи помічали ви коли-небудь, що деякі процеси можуть бути дуже схожі? Відмінний приклад – це спортивні вправи та способи розкрутки сайту. Підтримка гарної фігури і грамотний супровід ресурсу багато в чому схожі процеси.

Що спільного між SEO і спортом? Є кілька моментів, в яких оптимізація і просування сайту схоже з заняттями спортом. Якщо ви займаєтеся і тим і іншим, то вам напевно буде цікаво дізнатися, що ж у них є спільного.

Чим просування сайту схоже на спорт?

  • Періодичність і стабільність. Щоб досягти високих результатів у спорті, як і в просуванні сайту, потрібно постійно працювати. У спортсмена і оптимізатора повинен бути встановлений графік роботи, а якщо з’являються паузи, то з’являються і проблеми. Спортсмен втрачає форму, а нестабільний просування знижує показники сайту.
  • Правильне харчування. Всім спортивним людям відомо, що харчування відіграє важливу роль. Вебмастера «годують» свої майданчики якісним контентом і купувати посиланнями. Чим більше якісної інформації (текст, картинки, відеоролики), тим більше інтересу ресурс викликає у відвідувачів і пошукових систем. Що стосується посилальної маси, то вона необхідна, як вітаміни, для більш ефективного просування.
  • Природність. Коли спортсмен починає вживати хімічні харчові добавки, його м’язова маса росте, але він не стає сильнішою, а якщо і відчувається приплив сил, то це негативно позначається на здоров’ї. Порівняти це можна з чорними методами SEO, які, можливо, і допоможуть швидко просунути сайт, але створюють великі ризики потрапляння під фільтри пошукових систем.
  • Чітка стратегія. Для отримання необхідних результатів, потрібно виконувати цілий комплекс вправ. Спортсмени виконують вправи для окремих частин м’язів. Точно також вебмайстрам потрібно пам’ятати про різних діях, необхідних для просування. Сюди можна включити зовнішню оптимізацію, внутрішню перелінковку, оптимізацію статей і багато іншого.
  • Складно добитися результату. Як і в спорті, в просуванні сайтів складно домогтися серйозних результатів. За кілька днів роботи не вийде накачати м’язи або зігнати накопичився жир. Також не можна швидко розкрутити проект. Вкладаючи гроші в рекламу і залучення професіоналів, оптимізатор як би наймає тренера, що прискорює досягнення результату, але не робить це миттєвим.
  • У спорту і SEO є багато спільного, а всім хто заробляє гроші в інтернеті, ми радимо вести активний спосіб життя.

    Негативні наслідки роботи за комп’ютером можуть проявитися в будь-який момент, тому потрібно заповнювати сидячу роботу активним дозвіллям і стабільними спортивними вправами.