Що таке B2B сайти і як на них заробити?

Електронний бізнес нічим не гірше реального справи, а в деяких моментах навіть краще. Зараз у ніші інтернету запускається все більше нових проектів.


Далеко не всі комерційні сервіси призначені для звичайних користувачів. Деякі з них створюються по моделі В2В, що розшифровується як «бізнес для бізнесу».

Що таке B2B сайти і як на них заробити? По суті, це такі ж сервіси інтернет-магазини, але створюються вони для інших підприємців.

Кожному підприємцю прігождаются корисні сервіси та оптові покупки, тому вони користуються системами B2B. Як ви повинні здогадатися, доходи в цій сфері не жартівливі.

Сайти B2B для бізнесменів

Величезна кількість проектів створено спеціально для інтернет-підприємців.

Приклади B2B сайтів – це маса різних систем для ефективної реклами, створення продають сторінок віртуальної АТС і так далі. Потрібен конкретний приклад? Будь ласка – сервіс для установки онлайн консультанта RedHelper:

Звичайним користувачам він точно не стане в нагоді кому потрібен чат, якщо сайту немає. А ось власники великих сайтів та інтернет-магазинів будуть у цьому зацікавлені.

Відмінний приклад B2B сайту, який успішно розвивається. Ще один приклад B2B сайту – це сервіс Q-Page. Він призначений для швидкого і зручного створення одностраничников.

Підприємцям це часто знадобиться для збільшення конверсії або подання інформації про унікальний пропозиції «Акції»:

Можна наводити приклади до нескінченності, так як аналогів багато, а бізнесменам потрібно багато інструментів і корисних сайтів.

В більшості своїй, B2B сайти займаються оптовими продажами і реалізують такі товари, які потрібні тільки підприємцям (наприклад, барна стійка або вітрини).

Розробити якісний B2B сайт не просто і щоб добитися успіху, потрібно врахувати масу нюансів. Спеціально для наших читачів, ми склали список найбільш важливих моментів:

1. Багато творці таких сайтів помилково використовують поширені зображення і шаблони. Якщо ви плануєте працювати з людьми, які вже заробляють в інтернеті, попрацюйте над створенням оригінального дизайну і використовуйте унікальні фото (наприклад, ваших співробітників).

2. Складаючи тексти для такого ресурсу, необхідно володіти певними навичками. Не можна перекладати такий обов’язок на плечі програміста, дизайнера або бухгалтера. Знайдіть грамотного копірайтера на Advego і замовте всі необхідні тексти.

3. Пам’ятайте, що люди, що зайшли на ваш сайт – це не нероби, які просто хочуть подивитися ваш асортимент. Всі вони зайшли для певної мети та у них немає багато часу, тому:

  • тексти повинні бути без води;
  • форма замовлення і оплати максимально спрощена;
  • зручні повторні покупки;
  • якомога більше способів оплати;
  • зручний і багатофункціональний пошук;
  • використовуйте рекомендовані товари (послуги);
  • встановіть статистику продажів конкретного товару;
  • зробіть функцію порівняння товарів;
  • різні категорії, фільтри, теги.

4. Уявляйте потенційним клієнтам свою турботу про їх справі. Вони підприємці і зайшли до вас для того, щоб поліпшити свою справу. Опишіть всі переваги роботи саме з вами і що отримає їх бізнес від цього. Відмінний приклад – на одному з B2B сайтів використовується цікавий слоган «Маленька частина вашої роботи, це 100%».

5. Картка товару теж повинна бути доопрацьованій (якщо це сервіс, то докладний опис послуги). Потрібно додати ціни, описи, що є в наявності, додаткові товари, відгуки і так далі (все як в звичайному інтернет-магазині).

6. Потрапляючи на ваш ресурс, підприємець ще сповнений сумнівів, чи підходите ви для допомоги в розвитку його справи. Доведіть йому, що ви гідний компаньйон і дійсно допоможете. Розміщуйте відгуки пересічних людей про ваші товари (відгуки клієнтів про послуги), а ще краще запишіть промо відео (створення продає відео).

Як і будь-якого іншого сервісу, сайту B2B потрібна хороша реклама. Банерна реклама від Wizard Banners ідеально для цього підходить.

Сайт для бізнесменів повинен бути ідеальним, адже підприємці знають в цьому толк і легко можуть порівняти ресурс з власними. Всі труднощі по створенню таких систем добре окуповуються, адже підприємці – це платоспроможна аудиторія.