Що таке драбинка в ставках?

Зміст

 • Стратегія драбинка ставки на спорт
  • Ставки драбинкою, важливі моменти

У беттеров за рахунок досвіду вибудовується власна стратегія ставок. Кожен знаходить власний підхід, це набагато краще, ніж шукати тактики в інтернеті.


На жаль, з 10 представлених методик в мережі, приблизно 8 є маячнею і не призводять новачків до постійних перемог.

Що таке драбинка в ставках? Це одна з найпопулярніших стратегій. У ній немає ніяких хитрих прийомів, що допомагають вигравати частіше.

Просто великий виграш досягається через декілька етапів. Застосовується драбинка укупі з іншими тактиками, з її допомогою вдається досягти стабільності і розраховувати очікуваний прибуток.

Стратегія драбинка ставки на спорт

Придумали цю стратегію давно, кожен досвідчений беттер чув про драбинці і обов’язково пробував її застосувати. Для когось вона є підходящим методом, деякі просто не бачать сенсу в її використанні. Тактика придумана для систематизації ставок, вона не передбачає застосування будь-яких хитрощів.

Хочете перемагати букмекерів? Стратегія ставок на спорт Value Betting допоможе вам це зробити.

Суть драбинки полягає у збільшенні стартового капіталу крок за кроком. Робляться великі ставки, щоб отримувати солідні виграші, тому найчастіше розглядаються ставки з низькими коефіцієнтами.

Щоб ви зрозуміли, як влаштована ця стратегія, давайте відразу ж розглянемо приклад. Припустимо, стартова сходинка у вас 100 рублів.

Вибирається подія і робиться ставка на всю суму відразу. Припустимо, коефіцієнт 1.5, значить, виграш приносить 150 рублів. Тепер робимо крок на другу сходинку, аналогічно роблячи ставку відразу на всю суму. Нехай в цей раз коефіцієнт 2, прибуток 300 рублів.

Так рух по драбинках в ставках триває скільки завгодно. Кожен каппер самостійно вирішує, скільки драбинок в його стратегії, які робити ставки і які вибирати коефіцієнти. Бажано встановлювати обмеження, щоб не спустити весь банк відразу.

Ставки драбинкою, важливі моменти

Застосовуючи стратегію драбинка, беттерам необхідно загострити увагу на 3х важливих її складових. У кожного вона виглядає по-різному, так як тут немає точних показників.

Що вам доведеться вирішувати самостійно?

 • Початковий крок – драбинка це універсальна стратегія, вона підходить для ставок з будь-яким стартовим депозитом. Починати можна з 100 рублів, хтось вирішує відразу поставити велику суму.

  Бажано виходити з розміру коефіцієнтів. Якщо ви вирішите робити ставки з коефіцієнтами 1.05-1.15 бажано починати з великої суми і навпаки, чим вище коефіцієнт, тим серйозніші ризики, тому краще починати з меншої суми.

 • Кількість сходів – наскільки далеко ви готові зайти, застосовуючи цю стратегію? Є беттеры, що обмежують свій шлях 5 драбинками, в ідеалі використовується 10 штук. Тобто 10 разів сума збільшується, тому навіть з низьким коефіцієнтом вдається підвищити капітал.
 • Розмір коефіцієнтів – йти на ризики і отримувати серйозні виграші або ж діяти обережно, також потрібно визначитися. Набагато краще відкрити кілька сходів і з невеликими сумами ставити на високі коефіцієнти. Так, навіть з одним виграшем вдасться підняти пристойні гроші.
 • Грати драбинкою на ставках цікаво, і з’являється хоч якась дисциплінованість. В іншому ж, вона не допомагає частіше вигравати, також потрібно займатися аналізом, прогнозами і так далі.

  У Росії можна тільки кращі букмекерські контори, робіть ставки в них.

  Спробувати треба все, тому обов’язково застосувати цю тактику, в майбутньому вона може вам стати в нагоді для розробки власної стратегії. Принцип ставок драбинкою гранично простий, тому її використовують навіть новачки.