Що таке ківі яйця (ваучери)?

Сучасні платіжні інструменти в інтернеті, пропонують нам величезний набір функцій.


У будь платіжці є можливість переказати кошти на рахунок іншого користувача. Це досить зручно, але от платіжна система QIWI пропонує додатковий спосіб надсилання грошей.

Що таке ківі яйця (ваучери)? Цей спосіб називають по-різному, наприклад, QIWI Eggs.

По суті, це звичайні ваучери, а якщо пояснювати простою мовою, цінні папери. Спочатку ви їх купуєте, а потім передавати іншій людині, щоб він міг скористатися засобами (зарахувати їх на свій баланс).

Як відправити ківі яйця?

Зробити це простіше простого, але на вашому рахунку повинно бути не менше одного рубля. Знати реквізити одержувача зовсім не обов’язково. Якщо контактів поки немає, просто купіть ваучер.

Для цього потрібно зайти в свій гаманець і через розділ «Перевести» знайти QIWI ваучери:

Якщо вам складно розібратися, уявіть, що ви купуєте сертифікат і платите певну суму, яку потім користувач отримує на свій рахунок. Переклади виконуються такі просто, але прігождаются вони рідко.

Після вибору розділу з ваучерами, з’явиться ось така сторінка:

Тут можна перейти до купівлі, управління або активації подарунковій суми. Спочатку потрібно натиснути на кнопку «Купити», щоб придбати ваучер.

Після натискання на цю кнопку з’являється інша сторінка, де потрібно заповнити деяку інформацію:

Зверніть увагу, у прикладі вибрано пункт «Надіслати», тому є графа Email. Можна просто купити яйця QIWI і потім через управління подивитися коди активації. Одержувачу ваучера на електронну пошту приходить лист із спеціальним кодом.

Будьте уважні при введенні Email адреси, якщо помилитеся, то хтось інший зможе активувати подарункову суму. Також варто відзначити, що можна вказувати пошту навіть не зареєстрованого користувача. Після реєстрації він зможе активувати ваучер.

Отримавши спеціальний код, користувач також повинен перейти в розділ з QIWI ваучерами та натиснути «Активувати»:

Залишається тільки ввести код і гроші з’являться на балансі. Якщо протягом 2х днів QIWI Eggs не активуються, гроші повертаються на рахунок відправника.

Також варто відзначити, що ніхто не отримує жодної інформації про другій стороні. Якщо для звичайного перекладу вимагається номер телефону, то тут все анонімно.

В інтернеті є інформація про заробіток на ківі яйцях, це скоріше міф, ніж реальність. Принцип обману нічим не відрізняється від чарівних гаманців, тому краще навіть не намагайтеся перевести ваучер, в надії, що вам повернути у декілька разів більше грошей.

Яйця QIWI просто необхідний інструмент для платіжної системи, де номер рахунку збігається з номером телефону.

Перекладайте до 15 000 рублів з допомогою цієї функції і пам’ятайте, що шахраї часто виставляють ваучери за якийсь інструмент для заробітку, хоча це всього лише засіб для анонімних і зручних платежів.