що таке Контейнерні вантажоперевезення

6-9-2020

Контейнерні перевезення — це один з найбільш популярних і ефективних видів міжнародних вантажоперевезень, який вибирають більшість експортерів та імпортерів по всій земній кулі, завдяки наступним перевагам:

Завдяки можливостям транспортної логістики, перевезення контейнера по оптимально обраним маршрутом часто пов’язана зі зміною виду транспорту. Тому контейнерні перевезення практично завжди є і мультимодальними, як в Україні, так і в більшості країн світу.

В класичній схемі міжнародного перевезення в стандартних 20-та 40-футових контейнерах використовується три типи транспорту:

Автомобільний — цей тип використовується для доставки вантажів в контейнерах зі складу постачальника в морський порт для подальшої відправки морем і навпаки — з порту на склад одержувача. При цьому автомобільні контейнерні перевезення затребувані для доставки імпортних та експортних контейнерів всередині країни і в транзиті. Також хочемо вам порекомендувати onpress.info/kontejnernye-gruzoperevozky-ot-kompanyy-itl-197279 

Залізничний — доставка контейнерів залізничним транспортом використовується при наземної транспортуванні на великі відстані або для великотоннажних контейнерів, де використання автотранспорту недоцільно або обмежено ваговими нормами. Залізничні контейнерні перевезення в Україні виправдані з точки зору економіки, в тому числі для великих партій контейнерів по одному маршруту.

Морський — це найбільш популярний вид міжнародного транспорту за рахунок низької вартості, географічного охоплення і підвищеної збереженості вантажу. Спеціалізований флот від річкових барж до океанських суден-контейнеровозів забезпечує доставку вантажів в контейнерах по будь-яким водним шляхам, використовуючи для логістики перевалочні порти різних країн світу, таких як Сінгапур, який є великим хабом для світових морських торговельних маршрутів, або сама Одеса, яка є одним з найбільших портів на Чорному Морі і пропускає основну кількість українських імпортних і експортних вантажів. Морські контейнерні перевезення вантажів є найбільш раціональним видом міжконтинентальних перевезень для відносно великих партій товарів.