Що таке корінь сайту і де знаходиться?

Досвідченим блогерам здається, що розробити свій сайт і почати на ньому заробляти можуть всі, але новачки можуть не розбиратися навіть в елементарних речах.


Конкретний приклад, ви розповідаєте, що можна запустити блог і монетизувати його через рекламу, а для цього потрібно додати файл в кореневу папку, новачки можуть не знати, як це зробити.

Що таке корінь сайту і де знаходиться? Коренева папка є у кожного сайту, а в ній містяться всі файли і папки, які необхідні для роботи сайту. Простіше кажучи, це головна директорія на хостингу, в яку ви можете увійти через файловий менеджер або підключившись до сайту по FTP.

Де знаходиться корінь сайту?

Щоб підтвердити, що ви є власником сайту, у багатьох системах потрібно додати спеціальний файл в кореневу папку. Як правило, така папка називається www, public_ html або доменом сайту.

Ось приклад кореня сайту:

Зверніть увагу, що в цьому прикладі коренем є не www, а саме public_ html, так як в ній знаходяться файли сайту. На цьому малюнку представлений корінь сайту Joomla, але корінь сайту WordPress нічим не відрізняється.

Відкрийте папку, в якій знаходяться файли wp_admin, wp_content та ін., це і буде кореневою папкою.

Ти новачок і хочеш розібратися в створенні сайтів? Обов’язково прочитай як створити блог і заглядай в рубрику для вебмайстрів.

Щоб завантажити файл в корінь сайту, вам буде потрібно використовувати файловий менеджер на хостингу або Total Commander. Для прикладу ми використовуємо хостинг TimeWeb, де потрібно натиснути на пункт Файл, щоб вибрати функцію завантаження:

Після цього відкривається вікно, в якому є посилання для переходу до вибору файлу з комп’ютера:

Вибираємо будь-який текстовий файл exe файл, картинку, та що завгодно і завантажуємо на хостинг. Все, завантажений файл в корінь сайту.

Тепер ви дізналися, як знайти корінь сайту і як зайти в нього. Звичайно, це далеко не все, чого має навчитися вебмастер, але початок покладено. Продовжуйте вчитися і ви обов’язково створите якісний сайт.