Що таке короткий експрес?

Зміст

 • Короткі експреси – високий прибуток, низькі ризики
  • Поради з коротким експресам

Беттінг привабливий у першу чергу тим, що з допомогою ставок можна озолотитися в кілька миттєвостей.


Цікаво, що багато новачків не воліють користуватися експресами, так як в них ризики занадто високі. Це помилка, підсумовуючи кілька прогнозів, простіше виграти хорошу суму.

Що таке короткий експрес? Щоб розібратися з цим поняттям, спочатку потрібно дізнатися, що таке звичайний експрес. Це серія подій, скомпонована в одну ставку.

Коефіцієнти при цьому підсумовуються, що і є головною перевагою. У звичайному експресі скільки завгодно подій, в короткому тільки 2, це і є головна відмінність.

Короткі експреси – високий прибуток, низькі ризики

Найбільшою популярністю користуються експрес ставки на футбол. Беттеры вибирають кілька подій і відкривають загальну ставку для підвищення коефіцієнта. Чому такі угруповання привабливі? Погодьтеся, якщо букмекер пропонує поставити на команду під 1.14 коеф., очевидно, що у неї величезні шанси на перемогу.

Але не поспішайте з висновками, адже від ставки (у разі виграшу) прийде всього 14%, це незначний показник. Чи можна його збільшити? Спеціально для вас ми вибрали кілька ігор з коефіцієнтами 1.14-1.2 і додали їх в експрес через Лігу ставок:

Загальний коефіцієнт становить 2.03, а ймовірність виграшу залишається колишньою. Навіщо відкривати 5 ставок окремо і вигравати невеликі суми, коли можна відкрити експрес і отримати підвищені коефіцієнти.

У цьому вся принадність експресів, а короткі експреси відрізняються тільки тим, що в них додається 2 гри:

Як бачите, тут теж підвищуються коефіцієнти. Якби робилися ставки окремо, перемога принесла б 42% і 111% від ставки, але при об’єднанні подій чистий профіт від ставки становить 200% (коефіцієнт 3). З цього можна зробити один висновок – експреси це не зло, а реальна можливість підвищити прибутковість спортивних ставок.

Поради з коротким експресам

Роблячи ставки будь-якого виду, необхідно враховувати різні тонкощі. Неможливо вигравати постійно, якщо сподіватися тільки на удачу. Короткі експреси, парі, додаткові ставки, абсолютно не важливо, що вам більше подобається.

Для отримання прибутку, необхідно слідувати простим правилам:

 • справжні професіонали аналізують кожен матч окремо, а не спорт загалом або якийсь турнір;
 • статистика допомагає будувати прогнози, але використовувати потрібно тільки актуальну інформацію, дані постійно змінюються;
 • при програшах, необхідно робити перекривають ставки з підвищеними сумами;
 • короткі експреси складаються всього з двох подій, ризики значно нижче;
 • в експреси краще включати основні результати (нічия і перемога однієї з команд);
 • бажано вибирати перемогу очевидних фаворитів і програші явних аутсайдерів;
 • шукайте в інтернеті думку експертів, короткий експрес будь-тематичний форум допоможе скласти;
 • пам’ятайте, що статистика не найголовніше, важливо вивчати деталі вибраного матчу окремо;
 • вибирайте чітку статистику, робіть ставки драбинкою, просуваючись дрібними кроками або навпаки, роблячи великі ставки з високими ризиками;
 • ніколи не робіть ставки на всю суму банку, використовуйте не більше 10% від капіталу для однієї ставки.

Короткі експреси необхідно розглядати, як додаткові ставки. У них є свої плюси, але об’єднуючи всього 2 події, не сподівайтеся на серйозне збільшення коефіцієнтів. Тому, такі ставки більше підходять для ризикових беттеров.

Використовуйте систему догона, поступово збільшуючи середній обсяг ставок приблизно в 2 рази.

Далеко не всім вдається успішно проводити більшість угод, а все тому, що беттінг вимагає професійного підходу. Пробуйте робити ставки на різні види спорту, короткі експреси підходять не тільки для футболу.