Що таке кранчинг?

Зміст

 • Де заробити на кранчинге?
  • Комп’ютер може зламатися від майнінгу?
  • Як зробити кранчинг прибутковим?

Комп’ютер може і без вашої участі заробляти гроші через інтернет. Вам здається це нереальним? Але тисячі людей вже користуються кранчингом і збирають різну електронну валюту.

А все, що їм для цього потрібно зробити – це встановити спеціальний софт, який поширюється безкоштовно.

Що таке кранчинг і як на ньому заробити? Кранчинг – це майнінг або простіше кажучи, заробіток на обчислювальної потужності комп’ютера. Через інтернет багато компаній користуються потужністю інших користувачів в різних цілях, а ті, хто підключається до систем, отримують чесно зароблені гроші.

Де заробити на кранчинге?

Є кілька якісних проектів, на яких пропонуються програми для автозаработка. Важливо вибирати тільки перевірені і популярні сервіси, так як ціни за майнінг скрізь різні.

Ось кілька кращих систем для використання кранчинга:

 • Minergate.
 • Цей сайт використовується у всьому світі для заробітку різної кріптовалюти. Щоб почати, досить пройти звичайну реєстрацію і завантажити спеціальну програму.

  Кранчинг гранично простий, на балансі швидко накопичуються гроші, але краще постійно міняти видобувається валюту, щоб отримувати її по максимуму:

  Скільки потужності буде видавати ваш комп’ютер, ми не знаємо, але чим потужніша система, тим більше профіт.

  Навіщо вам потрібні невідомі віртуальні валюти? Прочитайте статтю, як вивести криптовалюту Bitcoin, Dogecoin і Litecoin і ви без праці зможете конвертувати її в рублі, гривні, долари а також переводити прямо на банківські картки.

  Видобуток саме криптовалют вигідна тим, що курси у них високі. Наприклад, зараз за 1 Bitcoin можна отримати 33 000 рублів.

 • Wmzona.
  Цей проект більш відомий як кликовый спонсор, але на ньому є окремий розділ для заробітку на кранчинге. Після реєстрації в системі зайдіть в розділ «Заробити» і виберіть «Майнінг».
 • Ви отримаєте покрокові керівництва з налаштування системи, щоб вона почала приносити прибуток. Загалом нічого складного немає, а з недавнього часу функціонал для заробітку на відеокарті був оновлений і тепер він приносить ще більше прибутку.

  З цього сайту я вже отримував виплати, перевірив його особисто. Все працює, а головний плюс його полягає в тому, що за кранчинг платять долари. Їх набагато зручніше конвертувати, так як виплати приходять на Webmoney.

  Комп’ютер може зламатися від майнінгу?

  Багато вважають, що при використанні обчислювальної потужності системи вона може швидко вийти з ладу.

  Насправді, навантаження виявляється несерйозна, тому її можна порівняти із запущеною грою. Подумайте самі, хіба може зламатися комп’ютер з-за того, що на ньому запущена всього одна програма і навантажує його не більш ніж на 50%.

  Звичайно, деякі програми можуть надавати і більш високе навантаження, але поломкою обладнання це не загрожує. Міфи про виведення з ладу комп’ютера при використанні кранчинга нічим не обґрунтовані, тому сміливо користуйтеся цим.

  Як зробити кранчинг прибутковим?

  Кращий спосіб збільшити прибутковість кранчинга – це купити потужне обладнання. Деякі користувачі цілеспрямовано купують найдорожчі відеокарти або навіть використовують кілька комп’ютерів. Сенс у цьому є, але витрачати гроші краще тільки в тому випадку, якщо ви вмієте правильно майнить.

  В сучасний комп’ютер можна встановити декілька відеокарт. Наприклад, з п’ятьма видекартами Radeon HD 7970, можна отримувати від кранчинга кілька сотень доларів на місяць.

  Окремо хотілося б сказати про Epay — ротатор кранів до 0.015 BTC в день. Це простий сайт, де на автоматі заробляти не вийде, але виконувати роботу вкрай просто.

  Реєструйтеся на сайті, і ви зможете відвідувати сайти, де потрібно переглядати сайти і вводити на них капчу. За це нараховуються невеликі винагороди, збирайте їх і поступово наберете пристойну суму.

  Також варто відзначити, що зараз набирає популярність хмарний майнінг кріптовалюти. З’являються компанії, які купують обладнання і пропонують його орендувати. Через нього також можна займатися кранчингом.

  Обходиться набагато дешевше, до того ж, не доводиться стежити за обладнанням, ремонтувати його, шукати місце для розміщення і так далі.

  Заробіток на кранчинге навряд чи буде приносити більший прибуток, тим не менш, це додатковий дохід, який можуть отримувати всі. Найголовніше, щоб ваш комп’ютер був потужним, інакше за кожен місяць його використання вам будуть платити 50-100 рублів, а це дуже маленькі гроші.