Що таке опціони на рекламу YouTube?

Зміст

  • Заробіток на рекламних опціони YouTube
    • Скільки можна заробити на рекламних опціони?

Через відомий відеохостинг деякі люди роблять великі гроші, але далеко не кожен новачок з цим впорається.


Щоб вийти на серйозну прибутковість, необхідно розвивати канал, піаритися, залучати передплатників і збирати максимум переглядів. Як всім цим займатися, якщо немає стартового капіталу? Рекламу можна продавати постскриптум.

Що таке опціони на рекламу YouTube? Не багато чули про це, але з нових каналів продається реклама, яку можна буде використовувати в майбутньому.

Для рекламодавців це вигідний спосіб просувати свої продукти, так як заплативши за рекламу невеликі гроші, вони дочекаються його розкручування і потім користуються послугою.

Заробіток на рекламних опціони YouTube

Відмінний варіант для вкладення коштів – це інвестування в канал на YouTube. Коли є гроші можна починати самі різні види онлайн заробітку, але якщо стартового капіталу немає, доводиться шукати способи залучення коштів.

За рахунок опціонів розкручувалося чимало популярних каналів, але продати такі послуги досить складно.

Щоб рекламодавців зацікавила ваша пропозиція, канал вже повинен бути розкрученим. Ніхто не зважиться заплатити за рекламу заздалегідь, якщо не переконається, що ви серйозно налаштовані. Тут вам знадобляться поради по просуванню на YouTube, так як потенційні клієнти будуть оцінювати всі показники.

Опціони на рекламу YouTube продаються на різних сайтах, такі пропозиції можна зустріти на кращих SEO форумах.

Крім того, що у вас повинен бути якісний і перспективний канал, для залучення рекламодавців, доведеться вибирати знижену вартість. Дайте їм реальну вигоду, наприклад, продаючи рекламу за 5000 рублів і гарантуючи, що роЗміст ити її можна буде після того, як на канал підпишеться 500 000 людей.

Коли ви досягнете такої популярності, можна буде брати за рекламу більш серйозні гроші, тому рекламодавці отримують вигоду.

Скільки можна заробити на рекламних опціони?

Серед відомих відеоблогеров є маса прикладів успішного продажу опціонів на рекламу. Зовсім недавно, один з власників каналів продав близько 100 опціонів за 5000 рублів, але багато хто впевнений, що це висхідна зірка, тому вважають вигідними вкладення.

До речі, цей видеоблогер не школяр, а реальний підприємець, який записує навчальні тренінги, корисні відео та всілякі інструкції.

Зараз у цієї людини трохи більше 100 000 передплатників і 3.5 млн. переглядів. За рахунок опціонів він зібрав 500 000 рублів.

Все це реальні цифри, щоб ви могли зрозуміти, до чого потрібно прагнути. Безумовно, знайти рекламодавців не просто, зате це хороший спосіб залучити інвесторів для свого каналу на YouTube.

Якщо ви ще не запустили свою майданчик, використовуйте одну з 4 ідей для каналу YouTube.

Заробіток на опціонах з рекламою не простий, потребує величезної активності, гарної реклами і певних знань. Проте якщо зробити все правильно, успіху ви точно досягнете, а ваші опціони ще й можуть перепродувати за більш високою ціною, як своєрідні цінні папери.