Що таке подкасти в блоггинге?

Успішність блога багато в чому залежить від того, наскільки великим рівнем знань володіє його автор.

Якщо ви вирішили відкрити якісний сайт, наповнити його безліччю корисних матеріалів і забезпечити хороший приплив трафіку, то вам варто задуматися над вивченням професійних навичок блогерів.

Зовсім не багато автори сайтів відмінно розбираються у всьому, що необхідно для грамотного супроводу майданчиків. Деякі навіть не знають, що таке подкасти в блоггинге, але всьому можна навчитися.

До речі, подкасти відмінно працюють на просування інформаційних сайтів, кожен блогер може цим скористатися.

Наповнення блогу подкастами

Спочатку давайте розберемося, що ж таке подкаст? Це інформація, представлена у відео або аудіо-форматі. Як правило, вона додається до тексту статті і тим самим підвищує її якість і інформативність.

У кожної людини свої уподобання, хтось любить слухати, комусь зручно дивитися відео, а деякі читають текст. Відвідувачам свого сайту потрібно дати вибір формату контенту і вони обов’язково це оцінять.

Читачі блогів позитивно сприймають додані подкасти, також до них добре ставляться пошукові системи. Зверніть увагу, на нашому сайті Workion.ru періодично додаються відео підкасти для більшості статей, що це дійсно працює і допомагає просувати сторінки, підвищує поведінкові фактори і навіть позначається на збільшенні трафіку.

Записувати подкасти не складніше, ніж скласти грамотну статтю. Звичайно, це забирає чимало часу, але користь від такої роботи буде помітний практично відразу. Статистика показує, що більше користі приносять так звані серійні подкасти.

Наприклад, це може бути цілий курс різних відео уроків з певної теми. Тільки для того, щоб подивитися новий ролик, відвідувачі будуть повертатися на ваш сайт.

Станьте подкастером і розбавляйте текстову інформацію свого блогу, іншими форматами матеріалів. Це позитивно позначається на всіх показниках майданчика, тому, чим більше аудіо і відеозаписів ви додасте, тим більше користі принесете розвитку ресурсу.