Що таке прогрузы в ставках?

Зміст

  • Грошові прогрузы на ставках
    • Прогрузы грошей – ставки на фаворитів

Новачки думають, що букмекерські контори заздалегідь виставляють коефіцієнти, розраховуючи тільки очікування різних результатів.


Вони обов’язково розглядають обсяг поставлених грошей, коригуючи показники. Це цікаве явище найчастіше доводиться спостерігати у футболі, так як саме в нього найбільше прихильників.

Що таке прогрузы в ставках? Якщо має бути якийсь серйозний матч чемпіонат люди активніше роблять ставки.

Суми з безліччю нулів знаходяться в обороті букмекера, який змушений продовжувати приймати ставки. Тому, коефіцієнти починають змінюватися, як у більшу, так і у меншу сторону.

Грошові прогрузы на ставках

Крім професіоналів, аналізують кожен матч, перед тим як зробити ставку, є інші категорії беттеров. Хтось ставить тільки на улюблену команду, для кого-то ставки-це лотерея, деякі взагалі завжди вибирають фаворитів, задовольняючись невеликими, але частими виграшами.

Всі ці типи беттеров об’єднує одне і те ж, вони зрідка займаються аналізом. Якщо проводиться який-небудь серйозний турнір, на нього «збігаються» величезні аудиторії, що і забезпечує прогруз ставок. Все-таки більше в цій ніші новачків, тому робляться ставки на очевидні результати.

Годі робити ставки як новачок. Дізнайся, як аналізувати футбол для ставок і лад якісні прогнози.

Природно, лідер чемпіонату виграє з більшою ймовірністю, але точно також думає занадто багато клієнтів букмекерів.

Вони ставлять все більше грошей, а букмекер знижує коефіцієнти на перемогу сильної команди. Це і називається перевантаженням в БК, причому коефіцієнт може знизитися не тільки на перемогу, але і на негативну фору.

Професіонали відстежують такі прогрузы для застосування різних стратегій. Як тільки з’являється лінія на великий матч, досвідчені беттеры починають шукати перекоси, тобто відстежують, чи відповідає виставлений коефіцієнт дійсності і оцінюють, наскільки він може змінитися після того, як почнуть робити ставки інші користувачі. Далі потрібно очікування, коли почнеться рух коефіцієнтів, щоб зловити момент для ставки.

Прогрузы грошей – ставки на фаворитів

Новачків цікавить одне питання, в який момент роблять ставки професіонали при прогрузах? Початківці беттеры без проведення аналізу ставлять гроші на фаворита. Є багато реально сильних команд і як тільки вони входять в турнірну таблицю, кожен їхній матч супроводжується прогрузами.

Однак іноді аналіз допомагає визначити і можливі програші лідерів. Всі програють, жодній команді поки не вдавалося за всю кар’єру закінчити всі матчі на свою користь. Професіонали про це знають, тому вони вивчають статистику, аналізують різні дані, новини, стежать за матчами і так далі.

В основному, на прогрузах в ставках заробляють через фори. Вичікується момент, коли коефіцієнт на позитивну фору аутсайдера підніметься до максимуму. Наскільки великим буде відрив, допомагає визначити прогноз. Не так часто сильні команди виграють з серйозним відривом від опонента.

Є маса показників того, що у аутсайдера з’являються шанси закінчити матч з різницею в 2-3 очки. Наприклад, проблеми зі складом у лідера, низька мотивація, байдужість до результату гри і так далі.

Букмекери нерідко ставлять надто високі коефіцієнти на аутсайдерів, це відкриває можливість справжнім профі, заробляти на противоходных ставках.

Дізнайтеся, що таке драбинка в ставках – це найбільш популярна стратегія, яку об’єднують з іншими тактиками.

Новачкам не варто зациклюватися тільки на фаворитах. Є стратегії, які розраховані на ставки на слабкі команди. Нерідко лідерів прогружают, тому займатися аналізом необхідно навіть при очевидних результати гри.