Що таке соціальний трейдинг?

Зміст

 • Чим гарний соціальний трейдинг?
  • Як копіювати угоди трейдерів?
  • Соціальний трейдинг брокери

На Форекс ще не всі користувачі почали торгівлю, хоча всім відомо, що валютний ринок приносить величезний прибуток.


Справа в тому, що спочатку доводиться вкладати гроші, а якщо немає необхідних знань, то депозит швидко зливається. Навчитися проводити операції важко, досвідчені трейдери витрачають на це роки.

Що таке соціальний трейдинг? Це найкраща можливість заробляти на Форекс, взагалі нічому не навчаючись.

Суть полягає в копіюванні угод успішних трейдерів. Таку можливість пропонують багато брокери. Вкладаєш будь-яку суму і нічого не роблячи, отримуєш дивіденди.

Чим гарний соціальний трейдинг?

Деякі аналітики впевнені, що в найближчому майбутньому ЛАММ інвестування прийде на зміну ПАММ рахунками.

Гроші не передаються під управління трейдера, вони знаходяться на рахунку користувача. Багато хто бояться, що їх обдурять або керуючі має намір, зіллють гроші. При копіюванні ставок все по-іншому.

Трейдер зацікавлений у тому, щоб отримати дохід, він управляє власними грошима. Саме тому, він як ніколи уважний і обережний. Хто до нього приєднується для копіювання угод не важливо, що обидві сторони все одно виграють.

Автоматичне копіювання угод на Форекс набагато безпечніше, ніж спроби провести операцію без належного рівня знань.

Навіщо трейдерам надавати можливість копіювання? За це їм виплачуються гроші. Додаткова прибуток зайвою не буває, а якщо вона надходить просто так, то чому б цим не скористатися.

Багато трейдери намагаються на цьому добре заробляти, але щоб люди почали копіювати саме їх ставки, спочатку потрібно домогтися успіху і довести, що ти вмієш проводити операції.

Вибір у тих, хто хоче інвестувати і нічого не робити широкий, проте копіювання чужих дій може призвести до невдач. Потрібно уважно проаналізувати статистику, переконатися, що трейдер грамотний, а вкладені гроші примножаться.

Як копіювати угоди трейдерів?

Функціонал на сайтах брокерів дещо відрізняється, але в цілому він одноманітний. На вибір клієнтів пропонується копіювати угоди всіх трейдерів, які підключили таку послугу.

Зазвичай це великий список професіоналів з різними показниками. Вибирати потрібно ретельно, не у всіх виходить примножувати гроші:

Інтерфейс виконаний в такому вигляді, щоб навіть новачок з легкістю розібрався, як йому вкласти гроші. Це серйозна економія часу і одна з кращих можливостей прокрутити будь-яку суму.

Як правило, у соціальному трейдингу не потрібен великий стартовий капітал.

У кожного трейдера свої умови копіювання ставок. Інвесторам обов’язково пропонують вибрати масштаб копіювання, краще всього вибирати 1 до 1. У цьому випадку ставляться такі ж суми, як і у трейдера. Для зручності видається рекомендований депозит, бувають і додаткові налаштування:

Не намагайтеся вибрати одного трейдера, адже золоте правило інвестора «Не зберігай всі яйця в одній корзині» працює. Краще вибрати кілька рахунків для копіювання угод, це істотно знижує ризики. Важливо відслідковувати статистику, вона допомагає визначити, з ким краще співпрацювати.

Соціальний трейдинг брокери

Не всі брокерські фірми пропонують функціонал для копіювання угод. Як правило, це великі і популярні компанії.

Для наших читачів був складений список кращих брокерів для соціального трейдингу:

 • Forex4You – у цього брокера для копіювання угод створений окремий ресурс. Там реєструються лідери (трейдери) і передплатники (інвестори). На даний момент доступно копіювання угод у 1000 трейдерів. Понад 100 000 учасників вже інвестує тут.
 • Anyoption – соціальний трейдинг на бінарних опціонах пропонується цією компанією. Плюсів у брокера хоч відбавляй, починаючи з хорошою безпеки, закінчуючи зручними мобільними додатками. Щоб почати копіювати дії професіоналів, потрібен мінімальний депозит 100$.
 • Etoro – найбільша платформа для соціального трейдингу. Тут зареєстровано понад 4.5 млн. трейдерів з усього світу. Відкрилася компанія в 2007 році. Комісії за копіювання угод немає. Планується велике оновлення, щоб клієнти ще змогли інвестувати у фондові ринки.
 • Finam – популярний сервіс автокопирования угод, що працює з 2010 року. Обсяг активів клієнтів тут перевищує 8 мільярдів рублів. Комісія за підключення до стратегій варіюється від 3% до 6%. Після реєстрації на сайті брокера, через особистий кабінет переходите до автоследованию.
 • Tradingview – просте рішення у ніші соціального трейдингу. Користувачам доступні всі необхідні інструменти, ними вже скористалися півмільйона учасників. Допомагає сервіс і тим, хто своїми руками заробляє на Форексі. Тут є багато корисної інформації.
 • Як і у випадку з вибором трейдера, краще зареєструватися на декількох сайтах і розподілити стартовий капітал. Хоч компанії і стабільні, завжди потрібно пам’ятати про крайніх випадках.

  Реалії заробітку на Форекс гнітючі, тому зробити внесок на автоследование успішним трейдерам реально безпечніше.

  Нікому не можна довіряти, цьому нас постійно вчить життя. Щоб не передавати гроші під управління трейдерів, використовуйте копіювання угод. Соціальний трейдинг відгуки збирає активно, людям подобається цей метод інвестування.