Що таке вичитування тексту?

З одного боку, написання статей є не такою складною роботою.


Багато хто вважає, що вести блог або займатися копірайтингом зможе навіть новачок. Так, всі вміють друкувати текст, але створювати якісні, цікаві, грамотні тексти під силу тільки професіоналам.

Кожен, поважаючий себе автор перед додаванням статті на біржу копірайтингу або власний блог, займається вичитуванням тексту.

Що таке вичитування тексту? Це доведення «сирого» матеріалу, до його ідеального вигляду. Простіше кажучи, це повторна перевірка тексту, в якому можуть міститися помилки.

Техніка вичитки тексту

Професіонали використовують два види вичитки. Одні просто аналізують матеріал за всіма параметрами, в процесі його читання.

Другі ділять цю процедуру на три етапи. Спочатку виділяючи і виправляючи пунтуационные помилки, потім при другому читанні прибираючи граматичні помилки і лише при третьому читанні, допрацьовуються інші недоліки.

Як краще перевіряти тексти, кожен вирішує самостійно. Серед копірайтерів, які отримують кілька сотень рублів за 1000 символів, є навіть ті, хто роздруковує статті і прочитує їх перед дзеркалом. Особисто я не пробував такого методу, але, на думку професіоналів, це найкраще допомагає створювати шедеври.

Якщо ви хочете стати фахівцем зі створення текстового контенту, вам допоможуть 9 уроків з написання кращих статей.

Вичитування текстів проводиться для виправлення всіх недоліків, а іноді для поліпшення матеріалу. Якщо ви будете цим займатися, тоді вам знадобляться ці поради:

  • намагайтеся читати матеріал по кілька разів;
  • розділяйте виправлення помилок на етапи;
  • використовуйте сервіси для пошуку помилок в текстах;
  • читайте вголос;
  • починайте вичитку через деякий час після створення статті;
  • читайте окремо пропозиції;
  • після виправлення помилки, перечитуйте абзац (кілька речень).

Вичитування текстів просто необхідна, адже від якості інформації залежать успіх кар’єри копірайтера та інтерес читачів блогу.

Потрібні послуги з вичитування тексту? Вирушай на біржу Advego, там є багато професіоналів, які здатні виправити всі помилки у будь-яких текстах.

Звичайно, на вичитку йде багато часу, але коли замовники платять не 20 рублів за 1000 символів, а понад 100 рублів, є сенс цим занимаься. Плюс до цього, ідеальні матеріали завжди залучали клієнтів за повторними замовленнями.

Якщо ж ви цікавитеся вичитуванням, щоб створювати кращі статті для свого блогу, то вирішуйте самі, чи вам потрібна додаткова перевірка, у всякому разі, зайвою вона не буде, відвідувачі всі помітять.