Що таке виральный охоплення Вконтакте?

Адміністратори спільнот в соціальних мережах постійно скаржаться, що їм недостатньо статистичних даних.


Розробники в свою чергу намагаються виправити цю ситуацію і додають все більше різних функцій. Так, Вконтакте нещодавно з’явився новий графік у статистиці за охопленням користувачів.

Що таке виральный охоплення Вконтакте? Його додали, щоб можна було відстежувати аудиторію, яка бачить посади, не будучи учасником спільноти і спостерігаючи його на інших майданчиках.

Простіше кажучи, це можливість оцінити вирусность запису. Якщо пости активно расшарівать, виральный охоплення підвищується.

Як підвищити виральный охоплення ВК?

У статистиці будь-якої групи користувачі можуть подивитися, наскільки активно робляться репости записів. Дані корисні, по них можна судити, наскільки якісний контент публікується на стіні.

Цікаві пости репостят на стінки інших груп і профілів, а це допомагає збільшити охоплення аудиторії:

На графіку є ще два показника. Охоплення передплатників показує, скільки учасників спільноти побачили запис.

Повний охоплення об’єднує обидва показника. Також може бути рекламний охоплення, якщо замовляється офіційна реклама Вконтакте. Підняти виральный охоплення Вконтакте можна за рахунок репостов.

Замовляйте рекламу і робіть вірусні пости, тоді виральный охоплення буде вище.

Взагалі, репости – відмінна реклама Вконтакте, а замовити їх можна на VkTarget (коштують вони там по 50 копійок). Якщо вам потрібна більш ефективна реклама, краще замовити розміщення постів в тематичних спільнотах.

Щоб не витрачати величезні гроші, використовуйте Sociate, там багато вигідних пропозицій:

Вибирайте групи з відповідною тематикою та замовляйте рекламні пости або репости. Плюс цієї системи в тому, що можна вибрати конкретний час розміщення та адміністрація простежить, щоб пост знаходився в зазначений час на першому місці.

Багато плутають слово виральный і помилково шукають «віртуальний охоплення Вконтакте».

Виральный охоплення є найважливішим показником для спільнот, чим він вище, тим краще цитованість.

Є групи, в яких цей охоплення вище, ніж охоплення передплатників. Якщо даний графік вашої спільноти поповзе вгору, збільшення кількості передплатників вам забезпечено.