Що таке Wire Transfer переклад?

Зміст

 • Як роблять Wire Transfer?
  • Де вигідно проводити електронні перекази?

Хоч електронна комерція і активно використовується в сучасному світі, багато користувачів не знають значення деяких слів.


Складних термінів та іноземних виразів використовується багато, а якщо ви вирішили стати манимейкеров і впритул займатися віддаленими заробітками, доведеться багато в чому розібратися.

Що таке Wire Transfer переклад? Одне з виразів, значення, якого не знають навіть деякі професіонали.

Перекладається Wire Transfer як електронний переказ, а якщо заглибитися в термінологію, то він означає переказ грошових коштів від однієї особи іншій особі за допомогою інтернету або телефонії.

Як роблять Wire Transfer?

По суті, це звичайна передача віртуальних грошей між користувачами. Наприклад, такі операції можливі з системою грошових переказів Contact.

У перекладі формату Wire Transfer обов’язково бере участь три сторони, це:

 • Відправник переказу – як фізичні, так і юридичні особи.
 • Посередник – зазвичай це платіжна система або банк.
 • Одержувач переказу – кому відправляються гроші.
 • У кожного посередника свої умови переказу грошових коштів. Вони можуть сильно змінюватися, в залежності від різних факторів.

  Наприклад, якщо виконується international Wire Transfer (міжнародний електронний переказ) комісія підвищується. Хоча і на внутрішні перекази у всіх свої тарифи.

  Середній час обробки Wire Transfer – до 5 діб. Платіжні системи найчастіше обробляють транзакції миттєво, а банки просять кілька робочих днів.

  Важлива умова для виконання Wire Transfer, це наявність банківського або іншого електронного рахунку в одержувача. Відправник може і не володіти рахунком, так як, прийшовши в банк або підійшовши до банкомату, можна використовувати готівку для переказу.

  Де вигідно проводити електронні перекази?

  Щоб операція була максимально вигідною для одержувача і відправника, необхідно розглянути кілька систем. Для визначення відповідного варіанту, враховуйте декілька важливих чинників:

  • вивчіть тарифи на обслуговування рахунку;
  • врахуйте комісію за Wire Transfer;
  • додаткову комісію за введення і виведення коштів;
  • перевірте ліміти на переклади (зняття коштів).

  В більшості своїй, платіжні системи інтернету не беруть комісій за внутрішні перекази, а також пропонують високі ліміти верифікованим користувачам.

  Переказ можна виконати стандартними інструментами або ж знайти обмінник через BestChange (з більш вигідними умовами):

  Сенс користуватися обмінними пунктами є тільки в тому випадку, якщо платіжна система бере комісію за перекази між рахунками. Через банки виконувати дані операції зручніше і безпечніше.

  Згідно зі статистикою, саме Wire переклади найчастіше доходять до одержувачів.

  У всіх банках працюють внутрішні перекази між рахунками. Наприклад, за Wire Transfer Ощадбанк не бере комісії, якщо власники карток знаходяться в одному регіоні.

  Для відправки коштів достатньо відправити потрібні СМС з телефону. Це дуже зручно, безпечно, а найголовніше, що такі операції обробляються швидко.

  Технологія Wire Transfer не має встановлених лімітів, тарифів і умов. Кожен посередник має право встановлювати свою комісію і брати додаткову плату, виставляючи власні умови. Але це не єдиний недолік, багатьох не влаштовує, що такі платежі неможливо проводити анонімно.

  Електронні перекази все активніше використовуються. Деякі користуються ними, не підозрюючи про це.

  Наприклад, коли зарплата приходить на картку, відправником є організація роботодавця, посередником банк, а одержувачем сам працівник. Ось такий простий приклад застосування Wire Transfer в звичайному житті.