Що впливає на курс валюти?

Біржа Форекс є ідеальної нішею для серйозних заробітків в інтернеті, але успіху тут може досягти лише людина, яка розбирається в тонкощах руху курсу валют.


Кожному трейдеру необхідно розібратися, від чого залежать різні зміни активів, що допоможе складати грамотні прогнози.

Що впливає на курс валюти? Є кілька чинників, на основі яких будуються припущення щодо зміни курсу.

Незалежно від того, будете ви проводити класичні операції або заробляти на бінарних опціонах, що вам потрібно робити прогнози. Навчіться аналізувати корисну інформацію, вам буде простіше передбачити найкращий варіант для проведення операції.

Фактори, що впливають на курси валют

Нижче представлено 7 факторів, що роблять вплив на Форекс, але насправді їх набагато більше.

Ми виділили лише основні з них:

1. Експорт та імпорт у країні. В кожній країні є виробництво різних товарів, які експортуються в інші держави.

Імпорт – це купівля товарів іноземного виробництва. В ідеалі, повинен бути баланс між цими співвідношеннями, але якщо показники імпорту значно вище, у країні з’являється нестача валюти, як наслідок це призводить до зниження курсу національної валюти. На думку досвідчених експертів, даний фактор є одним з найважливіших.

Підвищений експорт теж не так добре, так як це сильно підвищує курс валюти, що призводить до зростання цін за товари і робить їх неконкурентоспроможними на світових ринках.

2. Економічні показники країни. Всім відомі показники ВВП, інфляції і безробіття – це макроекономічні чинники, які також впливають на курси національних валют.

Знайти такі дані не становить праці, а на їх основі можна будувати прогнози. Наприклад, якщо зростає інфляція і безробіття, то зниження курсу валюти неминуче.

3. Політика Центробанку. Те, як діє центральний банк країни, може моментально позначитися на курсі валюти.

Трохи вище ми вже говорили, що підвищений експорт негативно позначається на економіці, тому Центробанк може вжити дії щодо зниження курсу валюти, щоб підтримувати баланс.

Звичайно, в основному ця структура займається підвищенням курсу валюти держави, але бувають і винятки, тому потрібно знати, які цілі ставить перед собою центральний банк.

4. Інвестиції. Мова йде про великих інвестиційних проектах, наприклад, будівництво заводів або створення нових торгових відносин.

Коли підприємці залучають іноземних інвесторів або укладають вигідні договори з іноземними партнерами, це добре позначається на зростанні валюти. Чому? Налагоджується приплив іноземної валюти.

5. Використання валюти. Далеко не у всіх країнах люди воліють використовувати національну валюту. Це негативний фактор для економіки.

Всі внутрішні операції повинні проводитися тільки з використанням тієї валюти, яку випускає держава. Чому люди використовують «чужі гроші»? Тому що деякі не довіряють стабільності курсу.

6. Спекуляції валютою. Власники великих активів можуть вплинути на зміну курсів валют, роблячи різні дії.

Вони «розгойдують» курси, застосовуючи всілякі важелі, а робиться це з єдиною метою – заробити грошей. Після надання впливу на курси, вони проводять різні спекуляції і тим самим «набивають свої кишені.

Центробанки держав постійно стежать за діями великих «гравців» валютного ринку і при спробах дестабілізувати валюту, накладають санкції.

7. Непередбачені ситуації. Вже не раз бували форс-мажорні ситуації, що впливають на економічну складову держави.

Це може бути що завгодно, починаючи з аварій на великих виробництвах, закінчуючи війнами. Тільки від швидкості вирішення проблеми залежить відновлення курсу національної валюти. Якщо держава не вживе необхідних дій, курс буде продовжувати падати.

Тепер вивчаючи новини, переглядаючи їх по телевізору, аналізуючи статистику і отримуючи іншу інформацію, вам буде простіше їй скористатися при складанні прогнозів.

Знання в області Форекса безцінні, а щоб застосувати їх скористайтеся послугами кращих брокерів. Почніть з невеликих ставок, набравшись досвіду ви увіллєтеся» трейдинг і зможете проводити вигідні торги.