Що являє собою ломбард?

8-29-2020

Перші ломбарди з’явилися в Італії на початку 15 століття і дуже швидко поширилися по всьому світу. Прообрази сучасних ломбардів можна зустріти і в історії Китаю. В Україні цей бізнес прийшов в середині 18 століття, у вигляді монетних контор, які видавали гроші під заставу коштовностей. У сучасній Україні налічується декілька тисяч ломбардів. Яка ціна прикрас з золота в ломбарді сказати складно – вона залежить від дуже багатьох чинників.

Ломбарди набувають все більшої популярності в Україні.

Таке поширення закладів, задешево скуповують коштовності, можна пояснити простотою отримання готівки. Для того що б отримати необхідну суму, достатньо надати свій паспорт і річ, з якою вирішено розстатися.

Основні правила будь-якого ломбарду:

  • Клієнту не повинно бути менше 18 років;
  • Наявність документа, що посвідчує особу – обов’язково;
  • Працівник ломбарду встановлює вага виробу з точністю до однієї сотої грама;
  • При укладанні договору необхідна присутність клієнта.

Деякі ломбарди скуповують брухт золота. Цією послугою можуть скористатися ті, у кого накопичилося багато непарних сережок, первинних ланцюжків та інших пошкоджених прикрас. Скільки сьогодні коштує золото в ломбарді? Дешевше ніж у компаній, що займається виробництвом ювелірних прикрас.

Основний напрямок діяльності ломбарду – скупка брухту золота.

Коштовності, які власник не зміг викупити, наводяться ювелірами в порядок: чистяться і поліруються. Більшість людей не може викупити свою річ назад і ломбард виставляє її на продаж. Той, хто купує коштовності в ломбарді, робить вигідну угоду: прикраса відмінно виглядає, коштує набагато дешевше своєї ринкової вартості, справжність металу була перевірена фахівцями.