Що заважає нам заробляти більше?

Навряд чи можна знайти людину, який був би повністю задоволений рівнем свого заробітку. Це ж стосується і всіх тих, хто працює віддалено.

Але завжди можна підняти доходи, при грамотному підході. Звичайно, доведеться багато вчитися і змушувати себе працювати, але є й інші бар’єри.

Що заважає нам заробляти більше? Адже ми знаємо, як створювати сайти, як писати статті або хоча б, як виконувати завдання на почтовиках, але не використовуємо всі ці варіанти на повну силу. Є багато факторів, які є серйозними перешкодами на шляху до збільшення власних доходів.

Чому не вдається заробляти більше?

  • Соціальні мережі. Один з найбільших споживачів особистого часу, який постійно змушує нас втрачати дорогоцінні години і хвилини. Прокинувшись і вирішивши виконати велику роботу, ми наливаємо чашечку кави і для початку заходимо в соціальні мережі. Минуло кілька хвилин, а кава вже холодний, як це відбувається? Пояснити неможливо.
  • Інтернет в цілому. Крім соціальних мереж в інтернеті є безліч і інших відволікаючих чинників. Це можуть бути браузерні ігри, розважальні портали, популярний YouTube і маса інших ресурсів. Вони затягують користувачів і змушують втрачати час, тому потрібно вчитися відмовлятися від їх використання.
  • Зайві шуми. Працюючи за комп’ютером і виконуючи складні дії, необхідно концентруватися на своїй справі. Сторонні шуми можуть істотно знижувати швидкість роботи, навіть музика на задньому фоні. Постарайтеся забезпечити собі тишу, за рахунок цього робота буде виконуватися швидше.
  • Перерви на обід. Заробляючи за комп’ютером і перебуваючи вдома, ми можемо дозволити собі обідні перерви хоч кожні п’ять хвилин. Часом це перетворюється в серйозну проблему, особливо, якщо робота не приносить задоволення і доводиться шукати будь-які інші заняття, лише б знайти собі виправдання для перерви.
  • Пошуки роботи. В залежності від того, чим ви займаєтеся, величезна кількість часу може йти на пошуки роботи. Приміром, фрілансери можуть годинами не приступати до справи тільки тому, що постійно шукають роботодавця. В такому випадку необхідно розглядати альтернативну діяльність, до якої можна приступити без очікувань.
  • Спілкування з людьми. Якщо ви вирішили заробляти в інтернеті, то вам обов’язково потрібно навчитися спілкуватися з людьми. Займаєтеся ви просуванням сайту, веденням групи в соціальних мережах, копірайтингом або будь-яким іншим видом фріланса. Все це вимагає від вас вміння грамотно ставити діалоги.
  • Любов до сну. Всі казки про те, що фрілансер може спати скільки завгодно, є відвертою брехнею. Якщо працівник спить по 12 годин на добу, то у нього набагато менше часу для виконання роботи, а якщо фрілансер не працює, то й зарплати не буде. Вчіться слідувати нормального графіку сну, це ще й позначається на активності.
  • Конкретні цілі. Остання причина, по якій не вдається вийти на більш високі доходи. Якщо ви ні до чого не прагнете, то навіщо працювати більше і прагнути до підвищення прибутку? Дійсно нема чого. Саме тому потрібно ставити конкретні цілі і встановлювати планку, до якої ви будете прагнути.
  • Заробляючи гроші в інтернеті, завжди можна збільшити доходи, головне – розібратися, що вам заважає це зробити. Виділяйте основні причини і прагнете до поліпшення своєї діяльності, в іншому випадку дуже скоро вам набридне те, чим ви займаєтеся.