Щоденники користувачів на Wmmail

Коли сайт дозволяє не тільки використовувати його функціонал, але і спілкуватися з іншими користувачами, його популярність розвивається набагато швидше.

Відмінний приклад цього – сервіс Wmmail, який виділяється серед інших поштовиків і володіє відразу декількома розділами спілкування.

Щоденники користувачів на Wmmail – це один з інструментів для спілкування всередині системи, який відрізняється від інших.

Подібно загальним щоденника, кожен може створювати в ньому записи, і вони обговорюються іншими учасниками. Звичайно, активність тут не така як в альтанці, тим не менш, спілкування ведеться активно.

Навіщо потрібні щоденники на Wmmail?

Найчастіше щоденники використовуються для того, щоб прорекламувати яку-небудь систему. Справа в тому, що тільки в щоденниках можна розміщувати реферальні посилання, за умови, що вони будуть оточені унікальним описом системи. Також, в щоденниках дозволено додавати внутрішні посилання на сторінки Wmmail (крім реферальних).

Учасники системи активно створюють нові записи у своїх щоденниках. Найчастіше це описи різних сервісів, новини, а також інформація для рефералів:

Як раз для рефералів в щоденнику найзручніше залишати корисну інформацію. Так як кожен реферал буде спостерігати її в блоці з інформацією від реферера.

У щоденниках постійно з’являються нові записи, і тут ви можете знайти масу корисної інформації або просто висловити свою думку в різних постах. Створювати свої теми ви можете скільки завгодно, для цього достатньо натиснути спеціальну посилання в жовтому блоці:

Попереджаємо, що в щоденниках не можна спамити, розміщувати заборонену за законами РФ інформацію, жебракувати, а також розміщувати неякісну рекламу (наприклад, лінки без опису). В іншому випадку ви можете отримати бан в цьому розділі або навіть позбутися свого облікового запису.

Тепер ви розібралися, що таке щоденник користувача на Wmmail і можете скористатися цим інструментом у власних цілях. Найголовніше, що за рахунок величезної аудиторії користувачів даного поштовика, ви завжди знайдете тих, з ким можна обговорити додану вами запис.