Скільки грошей заробляють веб моделі Bongacams і Рунетки?

Зміст

 • Робота веб моделлю, відгуки моделей
  • Що впливає на заробіток моделей в чатах?

Високооплачувана робота – це мрія багатьох людей. Деякі готові на все, лише б їм платили добре.


Один з непоганих варіантів, це почати користуватися еротичними чатами. Для дівчат це гідна підробіток, але тільки для сміливих і рішучих. Зверніть увагу, зовнішність у розрахунок не береться, адже веб моделі не повинні володіти бездоганною зовнішністю.

Скільки заробляють веб моделі Bongacams і Рунетки? Це все одно, що питати, скільки заробляє співак.

У кожного виходить різний дохід, все залежить від кількості клієнтів, талантів самої моделі та безлічі інших дрібниць. Якщо говорити про середні суми, то виходить близько 800$-1000$.

Робота веб моделлю, відгуки моделей

Вивчаючи форуми веб моделей та їх сполучення, можна помітити одну і ту ж фразу – скільки працюєш, стільки й отримаєш.

Насправді, гроші на Bongacams і Рунетках крутяться великі. Отримують їх солідну частину ті моделі, які вміють привертати до себе увагу, навіть якщо у них зовнішність не ідеальна.

До речі про доходи, набагато вигідніше працювати самостійно, а не через студію.

Так, там дають красиво оформлене місце для проведення трансляцій, беруть на себе всі складнощі з реєстраціями та виплат, а також забезпечують іншими викликів (наприклад, гарною камерою), але краще починати самостійно, так як відсоток вони забирають великий.

На дохід у 45 000 рублів за місяць вийти цілком реально, практично з самого початку. Багато веб моделі розповідають про свої доходи, зазначена сума є навіть не середньої (трохи нижче).

Зі слів досвідчених моделей, прибутковість зазвичай досягає 70 000 рублів за 30 днів, але щоб її досягти, доводиться працювати щодня (в середньому по 3-4 години).

У статті про роботу вебкам моделлю представлений список важливих факторів, що впливають на доходи і швидкість розкручування в еротичних чатах.

У всіх виходить різна сума, кращий спосіб перевірити, скільки отримують веб моделі в чатах – це спробувати запустити трансляцію.

Ставте фільтр на ваш місто або навіть країну, пробуйте привернути до себе увагу і заробляйте реальні гроші. Труднощів немає, реєструєшся, додаєш карту, спілкуєшся з вебке і отримуєш виплати прямо на картку.

Що впливає на заробіток моделей в чатах?

На сайтах для інтимного спілкування і трансляцій шоу є свої рейтинги. Популярність моделей позначається на кількості глядачів, запрошень в привати та подарунки.

Доведеться зацікавити велику аудиторію, щоб постійно збирати багато клієнтів. Для цього буде не зайвим придумати свою фішку, приміром, заходити в мережу з незвичайних місць (одна модель багато заробила на трансляціях з читального залу бібліотеки).

Крім трансляцій, можна додатково заробляти іншими способами.

Приміром, на Рунетках купують фотографії і відеозапису для розміщення в блозі. Також, адміністрація цього ресурсу проводить різні акції. Активні моделі отримують щедрі бонуси, але і працюють вони чимало.

Якщо ви вирішите спробувати себе в ролі веб моделі, обов’язково прислухайтеся до порад досвідчених моделей, щоб швидко вийти на пристойний дохід:

 • сорочки і майки привертають більше уваги, ніж покупні відверті наряди;
 • намагайтеся бути чемними, сором’язливі і милими, такі більше чіпляють чоловіків у чатах;
 • запам’ятовуйте логіни постійних глядачів і вітайте їх окремо;
 • купуйте якісну камеру;
 • міняйте ракурси, робіть так, щоб трансляції не набридали однообразностью;
 • якщо працюєте вдома, подбайте про задньому фоні;
 • не лінуйтеся наводити повний марафет, зачіска і макіяж обов’язкові;
 • працюйте стабільно, від 3х годин на день;
 • не роздягайтеся в загальних чатах, чекайте запрошень в привати;
 • вибирайте одяг, який підкреслить достоїнства фігури;
 • будьте емоційні, це подобається глядачам;
 • вчіться тягнути час, адже кожна хвилина привату – це ваш дохід;
 • намагайтеся виконувати все, що просить вас клієнт, тоді він до вас повернеться;
 • робіть так, щоб чоловіки відчували себе значущими, а не просто глядачами для вас;
 • ніколи не знайомтесь в реалі з клієнтами;
 • вивчайте іноземні мови, в зарубіжному інтернеті більше щедрих глядачів.

Розкрутитися в цій темі цілком реально. Чи є в цьому сенс? Безумовно, іноземні моделі отримують до 10 000$ за такі трансляції, але про це поки не мрійте, спочатку краще поставити собі планку в 1000$.

Веб моделі заробляють по 3-4 тисячі доларів на місяць, але щоб вийти на таку прибутковість, вони витратили чимало сил і часу. Зате є до чого прагнути, перспективи у всіх однакові.

Точний дохід веб моделей ніхто не знає, так як він може сильно відрізнятися. Хтось задоволений і сотні доларів, витрачаючи кілька годин в місяць, а хтось отримує тисячі, підключаючись до чатах на кілька годин на добу. Самі вирішуйте, скільки часу витрачати на роботу веб моделі, в будь-якому випадку це вигідно.