Скільки коштує просування сайту?

Зміст

 • Скільки коштує просунути сайт?
  • Як швидко дізнатися ціну просування сайту?

Початківці вебмастера і бізнесмени, які вирішили використати інтернет для залучення клієнтів, нерідко шукають інформацію за запитом «Просування сайту ціна».


Їх інтерес зрозумілий, адже розробити сайт це ще половина справи. Він не почне приносити дохід або залучати клієнтів, поки не стане популярним.

Скільки коштує просування сайту? Якщо ви хочете побачити конкретні цифри, то доведеться вас розчарувати. Неможливо визначити точну суму, необхідну для комплексного просування, не побачивши сайт. Ціна на просування сайту складається з безлічі факторів.

Скільки коштує просунути сайт?

Звернувшись до компанії, про які ми розповідали в статті Де замовити просування сайту, ви зможете уточнити вартість. Фахівці уважно все перевірять і тільки після цього назвуть ціну.

Чому не встановити їх відразу? У кожного сайту свої показники, а скільки сил і грошей потребує просування залежить від того:

 • наскільки сайт вже розкручений;
 • по яких запитах просувається;
 • наскільки серйозна конкуренція в ніші;
 • наскільки якісний сам сайт;
 • скільки доведеться на ньому змінити (оптимізувати);
 • чим наповнений сайт;
 • розвинена чи посилальна маса;
 • які джерела трафіку використовуються.

Є ще багато інших моментів, які враховує оптимізатор до того, як приймається за роботу. Просунути сайт недорого навряд чи вийде, хіба що вивчити SEO самостійно і заощадити пристойну суму на роботі досвідченого фахівця.

Але тут є і мінуси, по-перше, можна наробити помилок, по-друге, доведеться знайти вільний час.

Як швидко дізнатися ціну просування сайту?

Якщо ви не хочете звертатися до співробітників якісних веб-студій, можете скористатися їх формами для приблизної оцінки та дізнатися, чи хоча б приблизну суму. Для прикладу ми перейшли на SeoHammer і ввели кілька запитів для просування блогу Workion.

Після розрахунку система видала наступні розцінки:

Автоматизована система відразу знайшла сторінки і після цього підрахувала приблизну вартість просування. Запити використовувалися високочастотні, за ним конкуренція серйозна, тому і ціна висока.

Якщо використовувати НЧ запити, вартість просування різко знизиться:

Спостерігаючи різницю в ціні, ви повинні зрозуміти, що назвати конкретну суму за розкрутку сайту просто неможливо. Щоб було від чого відштовхуватися, підбирайте ключові слова, за якими потім будете замовляти просування і з складеним списком звертайтеся до професіоналів або компаніям.

Ефективне просування на Webartex допоможе грамотно розкрутити сайт за рахунок публікації тематичних статей.

Ціна просування сайту залежить ще і від того, які методи використовує оптимізатор. У більшості випадків це комплексні заходи – покупка посилань, поліпшення ПФ, оптимізація текстів, робота над сайтом і так далі.

Якщо буде бажання, можете поцікавитися роботою професіонала і частково виконати її своїми руками (наприклад, скласти SEO-тексти).

Зараз розкрутку сайтів пропонують багато, але далеко не кожен здатний вивести майданчик у лідери. Дізнайтеся, де знайти SEO фахівця і будьте уважні при виборі професіонала.

Далеко не всі працюють сумлінно, деякі лише видають себе за експертів, насправді ж не просунули в житті жодного сайту і мають лише теоретичними знаннями.