Скільки коштує розробка сайту у фрілансерів?

Зміст

 • Чи варто взагалі звертатися до фрілансерів?
  • За скільки фрілансери готові створити сайт?

Переслідуючи різні цілі, багато людей вирішуються запустити власний сайт. Хтось починає вчитися сайтостроению, хто користується конструкторами, набагато простіше і краще звернутися до професіоналів.


Веб-студії пропонують високі ціни за свою роботу, тому є сенс звернутися до приватних розробникам.

Скільки коштує розробка сайту у фрілансерів? Точну суму можна дізнатися тільки при особистому спілкуванні зі спеціалістом.

По-перше, кожен встановлює власні розцінки. По-друге, все залежить від того, який саме проект планується створювати. Погодьтеся, запуск інтернет-магазину або звичайного блогу, це абсолютно різні речі.

Чи варто взагалі звертатися до фрілансерів?

Є люди, які довіряють тільки перевіреним компаніям і великим сайтів. Насправді, можна відкрити веб-студію за пару днів і витратити ще тиждень на накрутку відгуків і рекламу.

Як правило, такі компанії ставлять високі розцінки, а якщо ціни низькі, то найімовірніше, вони створять додаткові витрати в майбутньому.

Фрілансери переживають за свою репутацію, адже саме вона допомагає їм знаходити клієнтів. Тому вони намагаються виконувати замовлення якісно і беруть на порядок дешевше.

Це не дивно, у них менше витрат. Дуже важливо бути уважним при виборі розробника, деякі виставляють себе за професіоналів, не будучи такими.

Щоб знайти грамотного вебмастера, вирушайте на біржу Weblancer. Там зареєстровані професіонали з різних областей, і є багато розробників сайтів. На біржу вони додають портфоліо, показують приклади своїх робіт і отримують реальні відгуки:

На ціни не звертайте уваги, їх необхідно обговорювати індивідуально. Після реєстрації на біржі, шукайте потрібного фахівця і відправте заявку на виконання роботи. Зробити це можна через особисті повідомлення:

Одразу замовлення не потрібно робити, краще звернутися до кількох фрілансерам, поспілкуватися з ними та з’ясувати, за скільки вони готові створити сайт. Як вже говорилося, вартість залежить від багатьох факторів, тому вона встановлюється індивідуально.

Мінуси звернення до фрілансерам теж є. Коли робиш замовлення у веб-студії, над проектом працює цілий штат співробітників, кожен відповідає за певний етап.

Крім цього, якщо в майбутньому виникають якісь проблеми, знайти компанію простіше, приватні розробники можуть закинути свою діяльність.

За скільки фрілансери готові створити сайт?

Основний фактор, що впливає на вартість розробки сайту фрілансером – це його вид.

Форум, блог, посадкова сторінка соціальна мережа, що саме створюється? За рахунок великого досвіду роботи в мережі і спілкування з фрілансерами, можу поділитися з вами приблизними розцінками на таку роботу:

 • Посадкова сторінка (від 20$) – також її називають лендінгем пейдж. Створюється для підвищення конверсії і продажів в інтернеті. Колись замовляв її у фрілансерів і заплатив за це 20 доларів. Робилося все за шаблоном, тому така низька ціна.
 • Сайт-візитка (від 50$) – його замовляють у фрілансерів бізнесмени, щоб прорекламувати свою діяльність. По суті, це ресурс з декількох сторінок, тому за його створення великих грошей не беруть.
 • Інтернет-магазин (від 100$) – більш серйозний проект, за який зазвичай доводиться розщедрюватися. Якщо використовується движок, то фрілансер не візьме багато грошей. Один з моїх знайомих замовляв віртуальний магазин з унікальним дизайном і движком, це обійшлося в 40 000 рублів.
 • Самописний сайт (від 2000$) розробляється з чистого аркуша, тому й коштує дорого. Далеко не кожен фрілансер готовий взятися за таку роботу, зазвичай використовуються платформи. Замовникам варто подумати, а чи потрібно взагалі переплачувати за самописний движок і сайт.
 • Ніхто крім вас не знає, який потрібно зробити сайт. Зберіть всю інформацію в один файл, опишіть цілі, основні функції та вид проекту.

  Після цього звертайтеся до професіоналів, пропонуйте свої ціни і торгуйтеся, адже це звичайні люди, яким часто бракує замовлень.

  Дізнайтеся, як знайти хорошого фрілансера, не вірте всім підряд, щоб потім не залишитися незадоволеним результатами.

  Ціна розробки сайту у фрілансерів варіюється від десятків до тисяч доларів. Природно, вони беруть набагато менше, ніж великі веб-студії і з ними приємніше співпрацювати, але й мінуси. Вибирайте кращих розробників, щоб проект вийшов саме такий, як ви уявляли його.