Скільки може заробити новачок на зарубіжних буксах?

Зміст

  • Заробіток за місяць на NeoBux з нуля
    • Заробіток з Clixsense за 30 днів без вкладень
    • Як краще заробляти на зарубіжних буксах?

Розповідаючи про різні способи заробітку, я періодично викладаю свою статистику і показую, скільки мені вдалося заробити за допомогою тієї або іншої системи. Доходи завжди різні, а хто постійно читає мій блог, знає, що більша частина прибутку приходить мені з партнерських програм.


Скільки може заробити новачок на зарубіжних буксах? Якщо у нього немає сайту, він не вміє залучати великі натовпи працівників, але може виділяти, хоча б по півгодини в день на перегляд реклами та виконання завдань?

Я поставив експеримент і вибрав кілька сервісів з 20 зарубіжних клікових спонсорів, щоб попрацювати на них протягом місяця.

Заробіток за місяць на NeoBux з нуля

На роботу з поштовиками йшло не більше 20 хвилин в день. В основному, проглядалася реклама і використовувалася лотерея, вона по-різному називається в зарубіжних буксах. Забувши про партнерські програми і вирішивши раз і назавжди покласти край питання про те, скільки приносять кликовые спонсори новачкам, я почав працювати.

На Wmmail іноді оплата вище, ніж на зарубіжних буксах. Приміром, за останній прочитаний лист мені нараховано 0.0015$.

На NeoBux зі стандартним записом, я накликав 781 перегляд. Кожен клік приносив по 0.001$, тому загальний дохід вийшов 0.781$. Також, я кожен день використовував Adprize, щоб отримувати призи. Гроші за відвідування не платять, але можна виграти Points. На жаль, за 30 днів мені так і не вдалося отримати солідний виграш.

З допомогою Adprize я набрав 20 поінтів, не густо. Є ще розділ із завданнями, але ними я не займався. Взагалі, саме завдання для новачків є головним джерелом доходу. На них іде багато часу, на жаль, я не міг виділяти в день по кілька годин для перевірки цього способу.

Загальний дохід з Neobux за місяць склав 0.781$ і 20 points. Щоб вивести звідси гроші, потрібно набрати мінімум 2$, тому, заробляючи лише на серфінгу, ви точно не замовите виплату в перший місяць. За приблизними розрахунками, мінімалка набігає за 2.5 місяці, але потрібно враховувати, що на роботу було витрачено 20 хвилин. Цим можна займатися по дорозі на роботу або в обідню перерву.

Заробіток з Clixsense за 30 днів без вкладень

У будь-якому кликовом спонсора потрібно виконувати завдання, щоб отримувати гідну оплату. На Clixsense є досить прибуткові офферы, але на їх виконання знову ж таки потрібен час, тому я лише гуляв сайти. Щоб ви розуміли, наскільки вигідно працювати із завданнями, ось вам одне з цікавих доручень:

Використовуючи тільки кліки, за місяць я зібрав 0.599$. При цьому, було майже в 2 рази менше переглянутих сайтів. Чому так? Тому що на Clixsense доступний перегляд 1 сайту в день за 1 цент. Інші перегляди приносять також по 0.001$. На роботу йшло трохи менше – 15 хвилин в добу.

Плюс я активно використовував ClixGrid, де можна вибирати клітинки на зображенні і спробувати спіймати удачу. Кожен день дають безкоштовні шанси виграти у цій лотереї (за теорією ймовірності, шанси на перемогу 5%). Розділом ClixGrid я користувався не так активно, але все ж виграв 10 центів.

Загальна прибуток за 30 днів з Clixsense склала 0.699$. Це тільки з перегляду сайтів, ніякі завдання не виконувалися та без урахування відрахувань з партнерської програми. На цьому букс для замовлення виплати доведеться працювати довше, так як мінімалка 8$. При всьому бажанні, використовуючи тільки кліків, ви будете збирати мінімалку близько року.

Як краще заробляти на зарубіжних буксах?

Якщо залучення рефералів для вас занадто складне заняття, то хоча б беріться за виконання завдань і проходження опитувань. На відміну від кліків, оплата там значно вище, ніж на російськомовних сайтах. Іноді додають «смачні» пропозиції з оплатою більше 10$, хоча для отримання цієї суми, доведеться реально попотіти.

Для себе я зробив висновки – серфінг сайтів, це марна справа. Використовувати його можна тільки як доповнення, наприклад, виконуєш завдання і заодно переглядаєш сайти. Намагатися заробляти тільки на цьому способі безглуздо. Краще залучити хоча б одного реферала, ніж відвідати 100 сайтів.

До речі, партнерські програми на зарубіжних буксах дуже вигідні. На Clixsense практично за всі дії запрошеного учасника, реферер отримує відсотки:

Також на іноземних буксах пропонують купувати різні преимумы і віпи. Користь від них є, але знову ж таки, коли у тебе розвинена реф. мережа. Без преміуму змінюється навіть кількість доступних рівнів рефералів:

На серфінгу ви ніколи не відіб’єте ті долари, які просять за Premium. Нехай навіть оплата за кліки буде подвоєна. Єдиний спосіб повністю окупити витрати – зібрати велику команду. Цим я займаюся вже давно, тому в мене непогані показники у статистиці:

Багато хто думає, що вже всі користувачі реєструвалися на почтовиках і запрошувати більше нікого. Вони помиляються, і я бачу це за статистикою. З мого блогу щодня реєструються сотні людей на різних сайтах. Ще не пройшло час, коли було вигідно заробляти на реферальних системах.

Використовуйте кращі поштовики для заробітку, не вірте брехунів і не втрачайте час даремно.

Скільки у вас вийде заробити на зарубіжних клікових спонсорів, нікому не відомо. Краще всього поставити власний експеримент. Тільки не обмежуйтеся кліками, використовуйте завдання, інакше точно не будете задоволені результатами.